Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Fiat Doblo

 aramanızda 450 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fiat Doblo

Şık, kullanışlı bir hafif ticari araç olarak tasarlanan Fiat Doblo, kalabalık ailelerle memlekete bayram tatiline giden ailelerin çok tercih ettiği bir yapıya sahip. Yeni model Fiat Doblo ise kullanıcıya sadece geniş depolama alanı sunmakla kalmıyor, güvenli yolculuk, konforlu sürüş için teknolojik ayrıntılar da sağlıyor. Fiat Doblo, ikinci el ticari araç piyasasında satıcının elinde kalmayan, konforlu, güçlü, dinamik olma özelliklerini üzerinde topluyor. Doblo km, Doblo model, Doblo model yılı, teknik donanım özelliklerini gözeterek başarılı bir iş yatırımı yapabilirsiniz.

 

İkinci El Fiat Doblo Fiyatları

Doblo, otomotivde kalite ile erişilebilir fiyatı bir arada sunabilen bir örnek. Ürün taşımayı, yüklemeyi kolaylaştıran tasarımı, yükü doğru dağıtan gövde yapısı, sürücüye adeta SUV araç keyfi yaşatıyor. Ticaretle uğraşanlar, köyünden şehirdeki evine erzak taşıyanlar, tarıma dayalı aileler, çiftçiler için Fiat Doblo mükemmel bir seçenek oluşturuyor. İkinci el Doblo fiyatları da sınıfına oranla erişilebilir rakamlarda sunuluyor demek yanlış olmaz. Hafif ticari araç sınıfındaki Doblo’ya sahip olmak için arabam.com ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Yeni Doblo

Yeni model Fiat Doblo’lar ya da 2016 model Doblo araçlar, ticari araç sürücüsüne uzun yolda konfor sunmayı başarıyor. Yük taşımayı, yükleme yapmayı ve indirmeyi kolaylaştıran, sadece ön koltuktakiler için değil arka koltuktaki yolcular için de daha güvenli yolculuk sunmayı amaçlayan,  sürücünün navigasyon, akıllı telefon, ses sistemi gibi dijital araçlara erişimini kolaylaştıran bir dizi çağı yakalayan yenilikle donanmış. Kilitlenebilen torpido gözü, katlanabilen arka koltuklar, elektrikli camlar, elektrikli katlanabilen dış dikiz aynaları da bu yeniliklerden bazıları.

 

Doblo’nun Hangi Renkleri Var?

Sıfır kilometre Fiat Doblo almayı düşünüyorsanız birbirinden güzel renklerden size uygun olanı seçme şansınız var. Kurşun gri, inci grisi, mistik gri, lal kırmızı, metalik siyah, kutup mavisi, bronz kahve, derin bordo Doblo seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Fiat’ın Doblo Modeli Nerede Üretiliyor?

Doblo Combi ve Doblo Cargo gibi önden çekişli olarak üretilen Fiat Doblo’nun fabrikaları Türkiye, Vietnam, Rusya, Brezilya’da bulunuyor.

 

Fiat Doblo’nun Aldığı Ödüller

2006 yılında en iyi ticari araç, 2011’de de uluslararası en iyi ticari araç seçildi.