Toyota Yeni C-HR’ı Tanıttı!

2
11307

Yeni Toyota modelleri hangileri? 2019 model Toyota modelleri ve markanın yeni çıkardığı otomobiller hangileri? Toyota C-HR EV modeli hakkında bilgi var mı? Toyota C-HR EV Türkiye’ye gelecek mi? Haberimiz, Toyota C-HR EV ve Toyota’nın yeni modelleri hakkında.

Toyota Yeni C-HR’ı Tanıttı!

Toyota Pekin’de 10 yeni model tanıtımı yaptı. Bu yeni modellerin hemen hepsi 2020 yılında piyasaya sürülecek. Yeni Toyota otomobiller içinde en çok ilgi çekeni ise C-HR EV oldu. %100 elektrikli araba olarak tanıtılan C-HR EV modeli, şimdilik sadece Çin pazarına sunulacak. 2020 yılında piyasaya sürülecek olan Toyota C-HR EV hakkında detaylı bilgi yok. Aracın teknik özellikleri, tasarım özellikleri ve donanım seçenekleri gelecek yıl belli olacak. Bu arada söz konusu 10 yeni Toyota modeli ile paralel olarak Çin’de yeni bir ar-ge laboratuvarı da açıldı.

Son yıllarda dünyanın en fazla tercih edilen otomobillerini üreterek pazarda kendine geniş ve kalıcı bir yer açan Toyota, sürekli ilerlemeye inan markalardan biri. Yüzde yüz elektrikli motor teknolojisine, hybrit motor teknolojisine, hidrojenle çalışan motor teknolojisine ve otonom sürüşe en fazla yatırım yapan otomobil üreticileri arasında olan marka, sürekli dev ar-ge laboratuvarları açıyor. Amaç; söz konusu teknolojileri geliştirmek ve günlük kullanım ihtiyacına uygun hale getirmek.

2 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here