LastikPark, “Derdi Lastik Olana, Derman LastikPark’ta” sloganıyla hayata geçirdiği reklam
kampanyası ile ödül aldı. İletişim dünyasının en prestijli yarışmalarından biri olan Brandverse Awards’da, Film ana kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin 81 ilinde 500’ün üzerinde noktada hizmet veren LastikPark, 2022 yılında “Derdi Lastik Olana, Derman LastikPark’ta” sloganıyla başlattığı yeni reklam kampanyası ile Brandverse Awards’da ödülle taçlandırıldı. Dünya lastik markalarını tek çatı altında sunan marka, Film ana bölümünde, Otomotiv ve Yan Sanayi kategorisinde değerlendirildi.

Ödül sonrası LastikPark reklam kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan Tatko Lastik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ali Volkan Oflaz, “Hayata geçirdiğimiz ‘Tüketici
Lastik Satın Alma Yolculuğu’ araştırmasının sonucu bize gösterdi ki; lastik satın alırken
farklı davranış biçimleri sergileyen 7 ayrı kişilik grubu var. Sektörümüzün en güncel tüketici
verileri ışığında LastikPark’ı ‘Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen Lastik Mağazacılığı
Markası’ yapma hedefimizle, reklam kampanyamızı ve iletişim çalışmalarımızı yaş gruplarına, kullanım alışkanlıklarına ve sosyo-ekonomik yaşam tiplerine göre ilgili hedef kitlelere göre ayrıştırdık. Kampanyamız ile hem dijital dünyada hem de konvansiyonel mecralarda görünürlüğümüzü yükselterek marka bilinirliğimizi artırdık ve daha fazla tüketiciye ulaştık. İletişim dünyasının en önemli ödüllerinden Brandverse Awards’ı kazanarak, LastikPark olarak doğru yolda olduğumuzu bir kez daha görmüş olduk. Bizi bu ödüle layık göre tüm jüri üyelerine teşekkür ederiz. LastikPark olarak iletişim yolculuğumuza kendimizi geliştirerek devam edeceğiz.” dedi.

LastikPark

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here