TOGG 100. yıl özel versiyonu tanıtıldı. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği ön sipariş tarihine sayılı günler kaldı. Buna göre Şubat ayında TOGG’un ilk modeli ön siparişe açılacak. Fakat henüz ön sipariş tarihi gelmeden TOGG, başka bir haberle gündeme düştü. Buna göre marka, yerli otomobilin 100. yıl özel versiyonunu paylaştı. Cumhuriyetimizin 100. yılı için özel bir TOGG modeli, sosyal medya üzerinden tanıtıldı. Bu özel model ise bir C-SUV olarak karşımıza çıktı. Ayrıca bu modelden sadece 2023 adet üretileceği de açıklandı. Diğer yandan ise bu özel modelin seri numarası, anahtara ve gövde içerisine de işlenecek. Şimdi lafı fazla uzatmadan bu özel modelinin görsellerini ve diğer bilgileri incelemeye başlayalım.

TOGG 100. Yıl Özel Versiyonu Sipariş Edebilmek İçin NFT Almanız Gerekecek

TOGG 100. yıl özel versiyonu, sosyal medyadan tanıtıldı. Ülkemizin kuruluşunun 100. yılına özel hazırlanan modelden sadece 2023 adet üretilecek. Bu sınırlı sayıda modele sahip olmak isteyen vatandaşlar ise ne yapmalı? Bu modele sahip olabilmek için TOGG’un  resmi uygulaması Trumore’u indirmeniz gerekiyor. Çünkü bu uygulamadan Cumhuriyetin 100. yılına özel üretilen NFT’ler (Nitelikli Fikri Tapu) açık artırma yoluyla satışa sunulacak. Bu NFT’lerden birisine sahip olan vatandaşlar ise satın aldıkları NFT’yle aynı sıra numarasını taşıyan  100. yıl özel versiyon modelinden sipariş vermeye hak kazanacaklar. Fakat yine bu siparişler de ön sipariş tarihi geldiğinde verilebilecek. Ayrıca ön siparişi verilen TOGG, NFT sahibi tarafından teslim alındığında, söz konusu NFT, TOGG akıllı cihazın platformunda saklanmaya devam edecek.

Bu NFT’lere sahip olmak için ise öncelikle TOGG’un resmi uygulaması Trumore’yi indirmeniz gerekiyor. Çünkü NFT’ler bu uygulamada “NFT Alım Platformu” üzerinden satışa çıkarılacak. Ayrıca bu NFT’ler AVAX ile satın alınabilecek. Ayrıca kullanıcılar sadece bir adet NFT için teklif verebilecekler. Bunun sonucunda 1’den 2023’e kadar sıralı olan NFT’lerden birisinin sahibi olmayı başaran kullanıcılar, aynı numaralı akıllı cihaz için de ön sipariş verme hakkına sahip olabilecekler.

TOGG Trumore Uygulaması İle Deneme Sürüşü Fırsatını Kaçırmayın

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here