Opel Combo Türkiye’de!

0
4563

Türk tüketici için Opel markası güveni temsil eder. Opel markası, halk arasında Alman mühendisliğinin güçlü bir temsilcisidir. Gerçekten de Opel alıp da memnun kalmayan yok gibidir. Motor gücü, yol tutuşu, iç mekandaki kalite algısı Opel markasını hem ikinci elde hemd e sıfır km araç satışlarında çok değerli, sorunsuz ve güçlü kılıyor.

Opel Combo Türkiye’de!

2019-yeni-opel-combo-lifeOpel’in ticari araç modelleri de binek modelleri kadar çok tutuluyor. Opel Combo modeli de ülkemizde ticari araç segmentinde çok sevilen modellerden biri. 

Opel’in hafif ticari modeli Combo, bu yıl yenilenmiş olarak çıkacak karşımıza. Combo’nun daha binek versiyonu olan Combo Life modeli de özellikle kalabalık ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir araç olarak geliştirilmiş. Özellikle şehir dışında yaşayan kalabalık aileler ya da ticaretle uğraşan ve ticari aracını aynı zamanda binek araç olarak kullanmak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Opel Combo modelinin beşinci nesil otomobili olan Opel Combo Life modeli, beş ve yedi koltuk seçeneği sunuyor. Beş koltuklu Opel Combo Life toplam 4.40mm uzunluğunda. Yedi koltuklu Opel Combo Life modeli ise 4,75mm uzunluğunda. 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here