Bugatti Chiron’un 100.’sü Arabistan’a 3.34 Milyon Dolara Satıldı!

0
5526
Bugatti Chiron

Bugatti Chiron kaç para? Yeni Bugatti Chiron hakkında yenilikler neler…

Efsane otomobiller denilince ve super spor modeller hayal edilince listede mutlaka bir Bugatti olur. Markanın bu ara en gözde modeli olan Bugatti Chiron ise oldukça başarılı bir satış grafiği yakaladı. 

Önce Bugatti Chiron görsellerine bakalım!

2018 Model Bugatti Chiron Görselleri

Bugatti Chiron fotoğraflarını büyük boyutta görüntülemek için galerinin üzerine tıklayınız!

 

Bugatti Chiron’un 100.’sü Arabistan’a 3.34 Milyon Dolara Satıldı!

Bugatti Chiron modeli 2016 yılında üretilmeye başlamıştı. 2016 sonunda da ilk Bugatti Chiron modeli piyasaya sürülmüştü. Hatta onu, şimdiden bir kaç filmde gördük bile. 2016’dan beri Bugatti Chiron üretimi yılda 70 adet hedefine ulaştı. Geçtiğimiz günlerde marka tarafından basına bir açıklama yapıldı: 

Bugatti Chiron modelinin yüzüncüsü çok özel bir araç olacak. Bu 100. Bugatti Chiron modeli Fransa Molsheim’deki dev üretim atölyesinde üretilecek. Üstelik henüz üretimi tamamlanmamış olmasına rağmen bu otomobil satıldı bile. 100. Bugatti Chiron Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir alıcı buldu. Aracın sahibi açıklanmıyor elbette ama satış fiyatı tam 3.34 milyon dolar. Hayalleri süsleyen bu otomobili kimin aldığı epeyce merak ediliyor. 

Bu arada daha önce arabam.com/blog’da Hayal Otomobillere Ulaşmak Mümkün! başlıklı bir çalışma yapmıştık. Bugatti modeli hayallerinizi süslüyorsa bu içeriğe bir göz atmanızı öneririz.

İçeriğimizde de anlattığımız gibi “hayal otomobillere asla ulaşılamaz” diye bir şey yok. Aklınızda spor bir otomobile, cabrio bir modele ya da özel bir otomobile sahip olmak varsa bu hayali bir şekilde gerçek kılabilirsiniz. Hedefinizi belirleyin, bütçenizi belirleyin ve karar verin! Spor otomobil ilanlarına, BMW ilanlarına, Mercedes ilanlarına ya da antika araba ilanlarına bakın…

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here