Yeni Opel Vivaro 2021 Yılının Uluslararası Vanı Seçildi!

0
1329
Yeni Opel Vivaro

Yeni Opel Vivaro 2021 yılı Uluslararası Van ödülüne seçilerek rüştünü ispatladı. Yeni Opel Vivaro-e, 24 hafif ticari araç gazetecisi ve yayıncısından oluşan uzman juri üyeleri tarafında değerlendirildi. IVOTY (International Van of the Year) ödülüne  bu değerlendirme sonucunda layık görüldü. Opel, daha önce de 2019 yılında Combo modeli ile IVOTY ödülüne layık görülerek, kazanmıştı. Böylelikle Alman Devi Opel, art arda iki de iki yaparak IVOTY ödülünün sahibi olmayı başardı. Opel, hafif ticari araçta elektrikliye geçişiyle, Vivaro-e’nin ardından önümüzdeki sene elektrikli Combo ve Movano modellerini satışa sunmayı planlıyor.

Üç farklı gövde uzunluğu ve birçok gövde tipiyle üretilen batarya elektrikli Vivaro-e, profesyonellere, ödün vermeden sıfır emisyonlu ulaşımın olanaklarından yararlanma imkanı sunuyor. Vivaro-e müşterileri kullanım gereksinimlerine bağlı olarak iki farklı lityum-iyon bataryadan birini seçebilme kapasitesine sahip. 75 kWh kapasiteli batarya WLTP döngüsüne göre 330 kilometre elektrikli menzile imkan tanırken, 50 kWh kapasiteli batarya 230 km elektrikli menzil sunmakta

Vivaro

Yeni Opel Vivaro Damga Vurmaya Devam Ediyor!

Yeni Opel Vivaro iddialı gidişini tüm yönlerinden gösteriyor. Opel Ceo’sunun da konu ile ilgili açıklamalarında dikkat çektiği konu modelin elektrik potansiyelinin çok iyi olduğu yönünde gerçekleşti. “Yeni Vivaro-e’nin 2021 Yılın Uluslararası Vanı seçilmesi bizleri gururlandırdı.” diyerek değerlendirmesine başlayan Opel CEO’su Michael Lohscheller devam etti: “Hafif ticari araç dünyasında hayal edilebilecek bu en büyük ödül için IVOTY jürisinin uzmanlarına çok ama çok teşekkür etmek istiyorum. Vivaro-e, ait olduğu segmentin standartlarını yeniden belirliyor ve Opel’in hafif ticari araç portföyünün elektrikliye geçişine öncülük ediyor. Önümüzdeki sene, Combo ve Movano modellerimizin elektrikli versiyonlarını ürün gamımıza dahil edeceğiz. Bu da 2021 yılının sonundan itibaren ürün gamımızın tamamen elektrikli olması anlamına geliyor. Ürün gamında altıdan fazla batarya elektrikli veya hibrit araç olan Opel, ürün gamının tamamı ile büyük bir hızla elektrikliye geçiş yapıyor. 2024 yılına kadar tüm binek ve hafif ticari araçlarımızın elektrikli versiyonlarına sahip olacağız.” ifadelerini kullandı.

2. El Otomobil İlamları İçin Tıklayın!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here