En Uygun Fiyatlı Sıfır 20 Otomatik Araba Modeli

5
218142

En uygun fiyatlı sıfır 20 otomatik araba modeli hangileri? En uygun fiyatlı otomatik vites araba modellerinin özellikleri nasıl? Peki, sıfır otomatikte en uygun fiyat hangi modelde? Uygun fiyatlı sıfır otomatik modelleri listeledik…

En Uygun Fiyatlı 20 Otomatik Araba Modeli

Otomatik şanzımanlı uygun fiyatlı sıfır araba almayı düşünüyorsanız tek tek markaların web sitelerine girerek ya da showroomlara uğrayarak bilgi almaya çalışıyor olmalısınız. Peki, en uygun fiyatlı otomatik araba modeli hangisi? Sizin için listeledik: fiyatı en uygun 20 otomatik araba modeli

1. Hyundai i10 Otomatik Fiyatı

Hyundai i10 modeli, Türkiye’de satışı olan en uygun fiyatlı otomatik araba. Otomatik şanzımanlı en uygun fiyatlı araba hangisi diye düşünenler için net yanıt: Hyundai i10. Peki Hyundai i10 fiyatı ne? Benzinli otomatik Sıfır km Hyundai i10 fiyatı 75 bin TL’den başlıyor

2. Nissan Micra Otomatik Fiyatı

 

Uygun fiyatlı otomatik sıfır araba arayışında olanların yolu Nissan Micra’dan geçer. Nissan’ın Micra modeli, şirin, kompakt bir şehir otomobili. Test sürüşleri yapan pilotların hepsi oldukça konforlu olduğunu belirtiliyor. Son bir kaç yıldır “bayan arabası” önyargısını yıkma yolunda epey ilerleyen Micra’nın fiyatı 73.500 TL’den başlıyor

3. Kia Picanto Otomatik Fiyatı

Otomatik şanzımanlı sıfır araba arayanların uygun fiyat talebine Kia’dan da yanıt var. Kia Picanto modeli, küçük sınıfta çok tercihe dilen bir şehir otomobili. Sıfır Kia Picanto fiyatı 76.500 TL’den başlıyor.

4. Dacia Sandero Stepway Otomatik Fiyatı

Uygun fiyata otomatik sıfır araba arıyorum ama SUV’larda da çok gözüm kalıyor diyenler için çözümün adı Dacia Sandero. Dacia Sandero Stepway, artık otomatik şanzıman da sunuyor. Yola yüksekten bakma lüksü sunan Sandero Stepway modeli, hem ikinci el hem sıfırda çok popüler olmaya başladı. Sıfır Dacia Sandero Stepway fiyatı 76.750 TL’den başlıyor.

5. Kia Rio Otomatik Fiyatı

 

Uygun fiyatlı sıfır araç listesinde bir Kia daha var. Kia Rio HB modelinin fiyatı 79.900 TL’den başlıyor.

6. Hyundai i20 Otomatik Fiyatı

Hyundai i20 modeli de uygun fiyatlı otomatik sıfır araba listesinde kendine yer buluyor. Sıfır Hyundai i20 fiyatı 93.500 TL’den başlıyor.

7. Toyota Yaris Otomatik Fiyatı

Sıfır Toyota Yaris fiyatı 84.200 TL’den başlıyor. Yaris’in özgün tasarımı da onu ayrıcalıklı kılıyor.

8. Seat İbiza Otomatik Fiyatı

Seat’ın İbiza modeli dünya genelinde özel bir hayran kitlesine sahip. İspanyol ateşi İbiza’nın fiyatı 86.800 TL’den başlıyor.

9. Honda Jazz Otomatik Fiyatı

Kendini epey değiştiren yeni Honda Jazz da uygun fiyatlı otomatik seçenekleri arasında. Sıfır Jazz fiyatı 87.650TL’den başlıyor. 

10. Fiat Egea Hatchback Otomatik Fiyatı

 

Fiat’ın Egea’sı ülkemizde en çok satan otomobil olmuştu. 2017’nin en çok satan otomobil modeli Egea’nın HB karoseri özgün ve modern bir tasarım çizgisi sunuyor. Sıfır Otomatik Egea HB fiyatı 87.900 TL’den başlıyor.

11. Opel Corsa Otomatik Fiyatı

Opel’in Corsa modeli, hem bireysel olarak hem de filo satın almalarında çok popüler. Otomatik vites sıfır Corsa fiyatı 88.400 TL’den başlıyor

12. Renault Clio Otomatik Fiyatı

2013’te yepyeni bir tasarım diliyle karşımıza çıkan ve bu haliyle sadece filoların değil bireylerin de tercih ettiği bir otomobil haline gelen Clio da uygun fiyatlı seçenekler arasında. Sıfır otomatik Clio fiyatı 89.350TL’den başlıyor.

13. Hyundai Accent Blue Otomatik Fiyatı

Hyundai markasının Accent Blue modelinin otomatik şanzımanlı seçeneği gerçekten konfor odaklı bir otomobil. Sürüş konforu yüksek olan Hyundai Accent Blue otomatik sıfır fiyatı 90.100 TL’den başlıyor.

14. Fiat Egea Sedan Otomatik Fiyatı

Fiat Egea hem HB hem de sedan karoserde en uygun fiyatlı sıfır araçlar listesine giriyor. Otomatik Egea sedan fiyatı 90.900TL’den başlıyor.

15. Ford Fiesta Otomatik Fiyatı

Ford’un en sportif, en şehirli en genç görünümlü modeli Fiesta’nın fiyatı da 92.000 TL’den başlıyor.

16. Peugeot 208 Otomatik Fiyatı

2018 Peugeot 208, gerçekten çok çekici bir otomobil. HB karoserde bu kadar çekici bu kadar sportif çok az model var. Sıfır otomatik 208 fiyatı da 92.200 TL’den başlıyor.

17. Nissan Juke Otomatik Fiyatı

SUV kategorisinin en sevilen modellerinden biri olan Juke, kaslı özgün tasarımıyla çok popüler bir seçenek. Üstelik ikinci el Juke piyasası da çok hareketli. Sıfır otomatik Juke fiyatı 93.580 TL’den başlıyor.

18. Skoda Fabia Otomatik Fiyatı

Skoda’nın Fabia modeli 7 ileri otomatik şanzıman versiyonuyla sürüş konforu sunuyor. 2018 model Skoda Fabia otomatik fiyatı ise 94.400TL’den başlıyor.

19. Seat Leon Otomatik Fiyatı

İspanyol markası Seat, Leon modeliyle ülkemizde çok tercih ediliyor. İspanyol markanın en konforlu seçeneklerinden biri olan Leon’un sıfır fiyatı 95.800 TL’den başlıyor.

20. Hyundai Elantra Otomatik Fiyatı

2018 model Elantra fiyatları 95.900TL’den başlıyor. Geniş bagaj hacmiyle özellikle ailelerin çok tercih ettiği Elantra modeli güvenlik konusunda da güçlü donanım sunuyor. 

Kiralık Araçları İncelemek İçin Tıklayınız >>

Arabam Kaç Para >>

Trink  Sat >>

5 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here