Uygun Fiyatlı Sıfır Otomatik Araba Modelleri

15
295714

En uygun fiyatlı otomatik vites araba modellerinin özellikleri nasıl? Peki, sıfır otomatikte en uygun fiyat hangi modelde? Uygun fiyatlı sıfır otomatik modelleri listeledik…

Uygun Fiyatlı Otomatik Araba Modelleri

Otomatik şanzımanlı uygun fiyatlı sıfır araba almayı düşünüyorsanız tek tek markaların web sitelerine girerek ya da showroomlara uğrayarak bilgi almaya çalışıyor olmalısınız. Peki, en uygun fiyatlı otomatik araba modeli hangisi

Hyundai i10 Otomatik Fiyatı

Hyundai i10 2018 modeli

Hyundai i10 modeli, Türkiye’de satışı olan  uygun fiyatlı otomatik arabalardan. Otomatik şanzımanlı en fiyatlı araba hangisi diye düşünenler için net yanıt: Hyundai i10. Peki Hyundai i10 fiyatı ne? Benzinli otomatik Sıfır km Hyundai i10 fiyatı 116.500 bin TL’den başlıyor

Nissan Micra Otomatik Fiyatı

Nissan Micra 2018 mavi

Uygun fiyatlı otomatik sıfır araba arayışında olanların yolu Nissan Micra’dan geçer. Nissan’ın Micra modeli, şirin, kompakt bir şehir otomobili. Test sürüşleri yapan pilotların hepsi oldukça konforlu olduğunu belirtiliyor. Son bir kaç yıldır “bayan arabası” önyargısını yıkma yolunda epey ilerleyen Micra’nın fiyatı 141.740 TL’den başlıyor

Kia Picanto Otomatik Fiyatı

2018 Kia Picanto

Otomatik şanzımanlı sıfır araba arayanların uygun fiyat talebine Kia’dan da yanıt var. Kia Picanto modeli, küçük sınıfta çok tercihe dilen bir şehir otomobili. Sıfır Kia Picanto fiyatı 117.900 TL’den başlıyor.

Dacia Sandero Stepway Otomatik Fiyatı

Dacia Sandero Stepway 2018

Uygun fiyata otomatik sıfır araba arıyorum ama SUV’larda da çok gözüm kalıyor diyenler için çözümün adı Dacia Sandero. Dacia Sandero Stepway, artık otomatik şanzıman da sunuyor. Yola yüksekten bakma lüksü sunan Sandero Stepway modeli, hem ikinci el hem sıfırda çok popüler olmaya başladı. Sıfır Dacia Sandero Stepway fiyatı 127 bin TL’den başlıyor.

Kia Rio Otomatik Fiyatı

Kia Rio Hatchback

 

 

 

 

 

 

 

Uygun fiyatlı sıfır araç listesinde bir Kia daha var. Kia Rio HB modelinin fiyatı 138 bin TL’den başlıyor.

Hyundai i20 Otomatik Fiyatı

Hyundai i20 modeli de uygun fiyatlı otomatik sıfır araba listesinde kendine yer buluyor. Sıfır Hyundai i20 fiyatı 103 bin TL’den başlıyor.

Toyota Yaris Otomatik Fiyatı

Sıfır Toyota Yaris fiyatı 143.900 TL’den başlıyor. Yaris’in özgün tasarımı da onu ayrıcalıklı kılıyor.

Seat İbiza Otomatik Fiyatı

seat ibiza 2018

Seat’ın İbiza modeli dünya genelinde özel bir hayran kitlesine sahip. İspanyol ateşi İbiza’nın fiyatı 152 bin TL’den başlıyor.

Honda Jazz Otomatik Fiyatı

Kendini epey değiştiren yeni Honda Jazz da uygun fiyatlı otomatik seçenekleri arasında. Sıfır Jazz fiyatı 159.800 TL’den başlıyor. 

Fiat Egea Hatchback Otomatik Fiyatı

Fiat Egea HB 2018

Fiat’ın Egea’sı ülkemizde en çok satan otomobil olmuştu. 2017’nin en çok satan otomobil modeli Egea’nın HB karoseri özgün ve modern bir tasarım çizgisi sunuyor. Sıfır Otomatik Egea HB fiyatı 170.900 TL’den başlıyor.

Opel Corsa Otomatik Fiyatı

Opel’in Corsa modeli, hem bireysel olarak hem de filo satın almalarında çok popüler. Otomatik vites sıfır Corsa fiyatı 149.900 TL’den başlıyor

Renault Clio Otomatik Fiyatı

2013’te yepyeni bir tasarım diliyle karşımıza çıkan ve bu haliyle sadece filoların değil bireylerin de tercih ettiği bir otomobil haline gelen Clio da uygun fiyatlı seçenekler arasında. Sıfır otomatik Clio fiyatı 144.700 TL’den başlıyor.

Ford Fiesta Otomatik Fiyatı

Ford’un en sportif, en şehirli en genç görünümlü modeli Fiesta’nın fiyatı da 171 bin TL’den başlıyor.

Seat Leon Otomatik Fiyatı

İspanyol markası Seat, Leon modeliyle ülkemizde çok tercih ediliyor. İspanyol markanın en konforlu seçeneklerinden biri olan Leon’un sıfır fiyatı 183.900 TL’den başlıyor.

Hyundai Elantra Otomatik Fiyatı

2020 model Elantra fiyatları 168.790 TL’den başlıyor. Geniş bagaj hacmiyle özellikle ailelerin çok tercih ettiği Elantra modeli güvenlik konusunda da güçlü donanım sunuyor. 

Kiralık Araçları İncelemek İçin Tıklayınız >>

Arabam Kaç Para >>

Trink  Sat >>

15 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here