Nissan Micra 2018 Fiyat Listesi

0
9830

2018 Model Micra almayı düşünenler için küçük sınıfın heyecanlı temsilcisinin fiyat listesine ve temel özelliklerine göz gezdirdik…

 

İlk Nissan Micra modelinin otomobil severler ile buluşması 80’li yılların başına dayanıyor. Yıllarca ‘sevimli, bayan arabası’ olarak tanınan Micra modelleri için marka şimdi çok daha farklı bir çizgi çiziyor. Son beş yıldır üretilen Micra modellerinde erkeklerin de keyifle tercih edeceği bir görünüm üzerinde duruluyor.

 

Micra, hala bayanlar tarafından daha fazla tercih ediliyor. Ancak yenilenen yüzüyle Nissan Micra kesinlikle, artık daha olgun bir görünüme sahip. Bu da ‘bayan arabası tanımlamasını’ giderek tarihe gömüyor. 

 

Nissan Micra, B segmenti küçük sınıfta rekabet ediyor. Hyundai i10, Ford Fiesta gibi rakipleri var. Peki, 2018 Nissan Micra fiyatları nasıl?

 

‘Şehrin vazgeçilmezi’ sloganıyla yola çıkan Nissan Micra, göz alıcı ve canlı renk seçeneği ile ilgi çekmeyi başarıyor. Görünüşünün aksine ferah ve havadar bir iç mekana sahip olan 2018 model Micra süet görünümlü koltukları, kumaş kaplı kapı döşemeleri, dağınıklığı ortadan kaldıracak daha fazla eşya gözü ve 265L bagaj hacmi sayesinde daha kullanışlı hale gelmiş.

 

2018 Nissan Micra tasarımı ise  ön ızgara paneli, ön tamponu, yenilenen ön farları, LED li stop lambaları ve 15 inç jantlarıyla artık daha keyifli.

 

Hem cebiniz hem de doğa ile dost olan Micra’nın 80 HP güç üreten 1.2 motoru sayesinde daha az yakıt tüketimi hedeflenmiş. Küçük sınıfta bu rakam oldukça başarılı.

 

Fren destek sistemi, lastik basınç uyarı sistemi, far yükseklik ayarı, yan ve perde hava yastığı iptal kilidi ve elektronik denge kontrol programı ile daha güvenli bir yolculuk Nissan Micra ile mümkün. Bluetooth (bas konuş sistemi ve müzik aktarımı), AUX-in bağlantısı ve USB bağlantısı da yeni Micraların teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.

 

Sıfır km Nissan Micra almayı düşünüyorsanız; aracın tasarım ve donanım gibi özellikleriyle beraber konforu, rahat kullanımı ve yol tutuşu da selefine göre gerçekten iyileştirilmiş durumda. Sürücü koltuğu-manuel yükseklik ayarı, sürücü kol desteği, otomatik kliması, uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi, harita okuma lambası ve direksiyon da kumanda ünitesi de dikkat çekici.

 

Gelelim 2018 Micra fiyatlarına

Sıfır km Nissan Micra almayı düşünüyorsanız 2018 model Nissan Micra fiyat listesi şöyle

1.2 Düz Vites Match 70.217 TL

1.2 CVT(A/T) Street 71.607 TL

1.2 CVT(A/T) Match 77.050 TL

 

Sıfır km Nissan Micra ilanları için arabam.com Sıfır Araç ilanları sayfasına göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca ikinci el Micra modellerini de yine onlarca ilanlar inceleyebilir, güvenle süreci tamamlayabilirsiniz. 

 

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here