Cupra Fiyat Listesi güncellendi. 2022 yılına özel kampanyaların ve indirimlerin yer aldığı Yeni Cupra Fiyat Listesini sizler için hazırladık. Burada incelenen modeller 2021 model yılı araçlar için geçerlidir.

Cupra Fiyat Listesi 2022

1Cupra Formentor Fiyat Listesi

Yeni Cupra Formentor

Yeni Formentor kaslı ve sportif tasarımıyla son derece agresif görünüyor. Karakteristik tasarımıyla klasik SUV modellerine meydan okuyan Cupra Fermentor sportif ve agresif sürüş dinamikleriyle oldukça keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor. Sıradanlığa meydan okuyan bu araç farklı olmak isteyenlere hitap ediyor. Yeni Cupra Formentor Kasım ayına özel 825.000 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır Kilometre Cupra Formentor 

2Cupra Leon – Cupra Fiyat Listesi

Cupra Leon

Yeni Cupra Leon keskin çizgileri ve sportif hatlarıyla son derece hırçın bir tasarıma sahip. Sportif sürüş dinamikleriyle öne çıkan Yeni Cupra Leon sürüş keyfine önem veren kullanıcılara hitap ediyor. Modern ve teknolojik iç mekanıyla oldukça konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor. Yeni Cupra Leon 1.030.000 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır Kilometre Cupra Leon 

3Cupra Ateca – Cupra Fiyat Listesi

Cupra Ateca

Yeni Cupra Ateca yüksek performansı ve konforu bir arada sunuyor. 300 PS güç üreten 2.0 litre TSI motora sahip olan Cupra Ateca dört tekerlekten çekiş sistemiyle oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Sportif bir tasarıma sahip olan Yeni Cupra Ateca modern çizgileriyle oldukça zarif görünüyor. Konforu ve yüksek performansı bir arada deneyimlemek isteyenlere hitap eden Yeni Cupra Ateca 1.350.000 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır Kilometre Cupra Ateca

Cupra Fiyat Listesi 2022 Detaylar

 

Fiyat Listesi Yasal Bilgilendirme

1 – Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 – Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 11/01/2022’dir. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

3 – Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Bu durumda yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

4 – Menşei: Formentor, Leon: İspanya / Ateca: Çek Cumhuriyeti

Fiyat Listesi Yasal Bilgilendirme

5 – Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

6 – Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

7 – Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

8 – Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.

9 – Özel metalik renk ve özel mat renk kategorilerinde bulunan renk seçenekleri için belirtilen fiyat geçerli değildir. Opsiyonel renk seçeneğinin araca eklenmesi durumunda, bu fiyat listesinin 3 ve 5 no’lu dipnotlarındaki açıklamalar geçerli olacaktır.

10 – Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here