arabam.com

 

Tedarik araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam Tedarik

Aracını Trink satanlar

Sizlerden gelenler

Her şey çok hızlı ve samimi

"EFT oto ekspertiz ve Trink sat alım noktası çalışanlarına güler yüzleri ve titizliklerinden dolayı teşekkür ederim. Karşılamalarından araçla ilgili yapılan işlemlere kadar gerçekten kusursuz bir hizmet sundular. Aracın satışı ve paranın hesaba geçmesi gerçekten isminiz gibi trink olarak gerçekleşiyor. Her şey çok hızlı ve samimi. Bundan sonra araç alım satımı için ilk kapısını çalacağım firma arabam.com olacak! Bana bu güzel deneyimi yaşattığınız için teşekkürler!"

Burak Salihoğlu

Çağrı merkezi çalışanlarına teşekkür ederim

“Aracımın satışında yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum. Eren Bey, bütün prosedürü eksiksiz atlatıp bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap verdi. Cem Bey’in de tecrübesi ve sistemi profesyonelce uygulaması işlemleri kusursuzlaştırdı. İstanbul Maltepe arabam.com yetkililerine ve sürekli bilgilendirme yapan çağrı merkezi çalışanlarına teşekkür ederim”

Sinan Öz

Param 1 saat içerisinde yattı

“Merhaba, ben aracımı arabam.com’a sattım fiyat kalitesinde de, para ödemesinde de herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Çok memnun kaldım. 1 saat içinde de param yattı. Altunizade’deki şubesine götürmüştüm. Erhan Bey yardımcı olmuştu. Düşünenlere tavsiye ederim”

Tülin Araz Şenlik

Aramıza katılın

Bireysel üyelik

Detaylı ekspertizi yapılmış araçları, ihtiyacınıza göre 7 farklı satın alma modeli ile güvenli ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye ol

Kurumsal üyelik

İlan yayınlamak, araç tedariğinizi sağlamak ve özel avantajlı hizmetlerden faydalanmak için üyelik formumuzu doldurun!

Kurumsal üyelik başvurusu