arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

YARDIM

Üyelik ve Hesap Yönetimi

Bana özel ne demektir?

arabam.com üyelerinin tüm ilan işlemlerini ve site üzeri mesajlaşmalarını takip edebildikleri sayfaya ‘Bana Özel’ denir. arabam.com sitesine üyelik bilgileriniz ile giriş yaptığınızda direkt olarak ‘Bana Özel’ sayfasına yönlendirilirsiniz.

Karşılama bölümü

arabam.com’a üye girişi yaptığınızda sizi karşılayan Bana Özel sayfasıdır. Bu sayfada kaç adet ilanınız olduğunu, bu ilanlarınızın aktiflik-pasiflik durumunu görebilirsiniz. Ayrıca mevcut ilanlarınıza satın aldığınız Turbo paketlerini ve gelen mesajlarınızı da bu ekrandan takip edebilirsiniz.

İlanlarım bölümü

İlanlarım bölümünde arabam.com’a girmiş olduğunuz tüm ilanları görebilirsiniz. Bu adımda yayında olan, yayında olmayan, onay bekleyen ilanlarınızı listeleyebilirsiniz. İlanlarınız yanında bulunan işlemler kısmından ilanınızı yayından alabilir, Turbo alabilir veya güncelleyebilirsiniz. İlanlarım bölümünde soldaki filtre vasıtasıyla ilanlarını arasında arama yapabilir, aradığınız ilana hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Mesajlarım bölümü

Mesajlarım bölümünde arabam.com’da yayınlanan ilanlarınıza başka kullanıcıların gönderdiği mesajları ve sizin yazdığınız cevapları görebilirsiniz. Soldaki filtrelerle mesajlarınız arasında aradığınız yazışmayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Favorilerim bölümü

Favorilerim bölümünde beğendiğiniz ve favorilerinize eklediğiniz ilanları görebilirsiniz. Bu ilanlar içinde soldaki filtreleri kullanarak aradığınız ilanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Favori aramalarım bölümü

Her seferinde aynı aramaları yapmaktan sıkıldıysanız ya da sizin aradığınız otomobil henüz arabam.com’da yoksa bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu bölümden oluşturacağınız aramaların sonuçları isterseniz e-postanıza istediğiniz periyotlarda gönderilebilir. Bu sayede hayalinizdeki otomobile daha kolay ulaşabilirsiniz. E-posta ile gönderilen Favori aramalarım mesajları ücretsizdir.

Raporlarım bölümü

Bu bölümde arabam.com’a üyelik bilgilerinizi görebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz bu sayfadan ‘tanıtım sayfalar’ını şekillendirebilir ve oluşturabilir. Ayrıca kurumsal üyelerimiz firmalarının şubelerinin adreslerini de bu sayfadan değiştirebilirler.