;

arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

YARDIM

İşlem Rehberi

Üye Olma

arabam.com’a bireysel üyelerimiz ücretsiz bir şekilde üye olabilmektedir. Bireysel üyelerimiz onaylanan üyelik işlemlerinin ardından bir adet ücretsiz ilan verebilmektedir.
Kurumsal üyelik isteyen müşterilerimiz arabam.com’un belirlediği ücret karşılığında kurumsal üye olabilmektedirler.

Üye olmak için gerekli adımlar

arabam.com sitesinde yer alan 'üye olun' linkine tıklayarak gideceğini sayfadaki formu eksiksiz doldurarak üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından üyelik bilgilerinde bildirdiğiniz e-posta adresinize aktivasyon mesajı gönderilecektir. Bu mesajda yer alan linke tıkladığınızda üyeliğiniz onaylanacaktır.

Üye oldum ama aktivasyon linki e-posta adresime gelmedi

1. www.arabam.com adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş Yap” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada “Üye değil misiniz? Bireysel üye olun” bağlantısına tıkladığınızda açılan Ad, Soyad, E-posta, Şifre bilgilerini eksiksiz doldurun.
3. Eğer kaydettiğiniz arama kriterlerine uygun yeni araç ilanlarının haftalık gönderilmesi, favori ilanlarınızın fiyatı düştüğünde gönderilen bilgilendirmeler ve özel promosyon ve duyuru e-postalarını almak istiyorsanız “arabam.com ve diğer markaların bana uygun hizmet ve kampanyalarından haberdar olmak istiyorum.” metni altındaki kutucukları işaretleyin.
4. Hizmet sözleşmesini okuyarak onaylayın.
5. Sayfanın altındaki “Üye Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak formu tamamlayın.

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik sözleşmemiz sitemizden yazdırılabilir ve elektronik ortamda saklanmak üzere indirilebilir. Üyelerimiz herhangi bir zamanda sözleşmemize sitemiz üzerinden erişebilmektedir.
Kurumsal üyelerimizin faturaları, kendilerine üyelik sonrasında gönderilmektedir. Ayrıca, arabam.com hesaplarına girdiklerinde Panelim sayfasından faturalarına ulaşabilir ve saklamak üzere indirebilirler.

Üyelik Aktivasyon

Yeni üyelik yapmak isteyen müşterilerimize mail yoluyla ve kısa mesaj yoluyla aktivasyon onayı gönderilmektedir ve onay sonrasında üyelikleri başlatılmaktadır. İlan yayınlayabilmek için sms ile cep telefon numarasının onaylanması gerekmektedir.

Üye Girişi

1. www.arabam.com adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş Yap” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.
3. “Giriş” butonuna basın.
4. Eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” linkine tıklayın. Açılan sayfadaki E-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi girin ve “Şifre Gönder” butonuna basın. Şifreniz size e-posta ile bildirilecektir.

Panelim

Üye girişi yaparak Panelim sayfanıza ulaşabilirsiniz.
a. Panelim üzerinden telefon numaranızı ve şifrenizi güncelleyebilirsiniz.
b. Panelim/İlanlarım sekmesinden yayındaki veya arşivde bulunan ilanlarınızı görebilirsiniz. Yayındaki ilanlarınızı düzenleyebilir, kapatabilir, turbo ekleyebilirsiniz.
c. Panelim/Favorilerim sekmesinden favorinize aldığınız ilanları ve arama kayıtlarınızı görebilir, düzenleyebilirsiniz.
d. Panelim/İlanlarım/Turbolarım aldığınız turbo ürünlerini görebilir, yenilerini alabilirsiniz.
e. Panelim/İlanlarım/ekspertiz sekmesinden ekspertiz randevularınızı görebilir, yeni randevu alabilir, yeni paket satın alabilirsiniz.

Ürün Satın Alma

arabam.com`da ilanınızın daha çok görüntülenmesi için alabileceğiniz Turboları, Panelim sayfasından veya ilan yayınlarken ilgili adımlarda seçebilir ve satın alabilirsiniz.
Seçtiğiniz ürünleri, satın alma sayfasında tekrar gözden geçirebilir, isterseniz ürünlerden birini veya hepsini kaldırabilir, yenilerini ekleyebilir ve kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Gizliliği

arabam.com’a üye olurken ve sonrasındaki güncelleme işlemlerinizin ardından oluşan tüm bilgileriniz sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üyelik sırasında bu paylaşımın aktif olup olmayacağı seçilebileceği gibi, daha sonra da bu listelerden çıkmak mümkündür. Gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgilere; https://www.arabam.com/gizlilik bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Uyuşmazlık Durumu

arabam.com ve Üye arasında sağlanan Üyelik Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir. Taraflar arasında işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul Anadolu mahkemeleri ve icra daireleri münhasır yetkilidir. Bu uyuşmazlıklarda, arabam.com’un defter ve kayıtları tek ve kesin delil olacaktır. Üyelik Sözleşmesi kabul edildiğinde Taraflar, elektronik ortamda ve Web Sitesi üzerinde gerçekleşen işlemlere ait, arabam.com tarafından alınmış, bilgisayar çıktılarının da kesin delil niteliği taşıyacağı konusunda mutabık kalmış sayılırlar.