Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi

0 KM. OTOMOBİL ARA

KAMPANYALAR

Sıfır km araç ilanlarına bakıyorsanız ve sıfır km bir otomobil almayı düşünüyorsanız arabam.com’da hayalinizdeki araç için detaylı bir şekilde kriter belirleme yapabilirsiniz. Bu amaçla sıfır araba ilanlarını fiyata, vites tipine, yakıt şekline, donanım özelliklerine göre süzebilirsiniz.

Sıfır Araba İlanları

Sıfır km otomobil ilanları da galerilerin giderek daha fazla online platforma taşıdığı bir alan. Bilgisayarınızı, tablet cihazınızı ya da sadece akıllı telefonunuzu kullanarak aradığınız sıfır km aracı arabam.com üzerinden hızlıca bulabilirsiniz. Galerilerin sıfır km kampanyaları ve yıl sonu kampanyaları ile sıfır araba fiyatlarını cazip cazip kılan sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Markaya Göre Sıfır Araç İlanları

Sıfır km araba ilanlarını sistem üzerinden öncelikle markaya göre süzebilirsiniz. Örneğin sıfır BMW ilanları, sıfır Audi ilanları, sıfır Ford ilanları şeklinde genel bir filtreleme yapabilirsiniz. Ayrıca marka-model şeklinde arama kriterlerini özelleştirmeniz de mümkün. Bu amaçla da sıfır Fiesta ilanları, sıfır Astra ilanları, sıfır A1 ilanları şeklinde marka-model de süzebilirsiniz.

arabam.com tıpkı ikinci el araç ilanları gibi sıfır km ilanlarını da dilediğiniz kadar kişiselleştirmenize olanak veriyor. Minimum fiyat, maksimum fiyat ya da anahtar kelimeye göre de arama yapabiliyorsunuz.

Sıfır Araba Almanın Avantajları

Sıfır km araç almak garanti kapsamı, temiz motor, en yeni donanım gibi konu başlıklarıyla ikinci el araba almaya göre avantajlıdır. Ancak ikinci el araç sahibi olmanın el değişiminde daha az değer kaybı, ÖTV-MTV gibi avantajları söz konusu. Sıfır mı alsam ikinci el mi konusu çok detaylı bir konu ama kendi kullanım alanınıza ve bütçenize göre karar vererek sıfır km araç ilanları arasından ya da ikinci el araç ilanları arasından seçim yapabilirsiniz. Sıfır araba almanın avantajlarına biraz bakalım:

Temiz Motor Avantajı

Sıfır km bir araç almanın en iyi yanı, bir motorlu taşıtın en önemli parçası olan motor konusunda uzun bir süre içinizin rahat edecek olmasıdır. Zira, henüz yakıttan tıkanan kanallar, sürtünme ve diğer kullanım sonucu ortaya çıkan hasar motorda bulunmaz. Bu da uzun bir süre önemli arıza kalemlerini yaşamayacağınız anlamına gelir.

Garanti Avantajı

Yeni yasa tasarısı ile ikinci elde de galeriler garanti vermeye başlayacak gibi ama şimdilik araç garantisi için en çözüm sıfır km araba almak. Genellikle 2 yıl ve daha uzun olan garanti kapsamında kendinizi epey güvende hissedebilirsiniz.

En Yeni Model Heyecanı

Herkes bunu çok önemsemez ama gerçek otomobil tutkunları için en yeni teknolojiye sahip olmak önemlidir. Almak istediğiniz marka-modelin en yeni modelini almanın heyecanı, aracın koltuk poşetlerini açmanın onu ilk kullanan kişi olmanın keyfi unutulmaz.

Markaların yeni çıkan modelleri hakkında detaylı bilgi edinmek için arabam.com blog sayfasındaki inceleme içeriklerine göz gezdirebilirsiniz.