Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi

2. El Araçta İşinizi Sağlama Alın, OTORAPOR`a Danışın!

Satın almak istediğiniz arabanın hasar bilgilerini tarafsız uzmanlar raporlasın, almadan önce gerçek değerinden emin olun! Arabam.com üyelerine özel OTORAPOR Ekspertiz paketi indirimlerinden hemen yararlanın!

İndirimli paketlerimiz yalnızca ticari üyelerimiz içindir.
Ekspertiz paketlerinin kullanım süresi 1 yıldır.

501 Nokta Ekspertiz

Almak istediğiniz araba, OTORAPOR servislerinde profesyonel test cihazlarıyla 501 Nokta ekspertizinden geçirilir ve detaylı raporu size sunulur.

Değerinden Emin Olun

İkinci el araba seçiminizi yaparken, aracın değerini etkileyen ana etken hasar geçmişidir. Titiz, güvenilir ve tarafsız OTORAPOR ekspertiz servisleri araçta test cihazları tarafından tespit edilen durumları size detaylı bir rapor ile sunar. Aracın gerçek değerinden emin olarak satın alma kararınızı verebilirsiniz.

İşin Uzmanına Danışın

İkinci el araba alırken öncelikle tramer, pert ve kaza kaydı olup olmadığının kontrol edilmesi ve daha sonra teknik oto testinin gerçekleştirilmesi tavsiye edilir. Tüm sorgulamalar ve detaylı oto testleri OTORAPOR uzmanları tarafından sizin için eksiksiz yapılır.

Özel İndirimden Yararlanın

OTORAPOR Ekspertiz Paketi indirimlerinden faydalanmak için, Arabam.com üyesi olmanız ve size en yakın OTORAPOR merkezinden randevu almanız yeterli! Bağımsız ve profesyonel bir ekipten almak istediğiniz arabanın 501 nokta ekspertiz raporunu alarak arabanın değerinden ve geçmiş bilgilerinden emin olun.

Türkiye`nin ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisleri

OTORAPOR, profesyonel oto ekspertiz ve test merkezidir. Bağımsız bir kuruluş olduğu için aracınızda olmayan arıza bulmaz, olan arızayı gizlemez. 501 nokta ekspertiz ile test cihazlarının tespit ettiğini rapor eder.

OTORAPOR büyüyen bayi ağıyla Ankara, Antalya, Bursa, Gebze, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Hatay, Sakarya, Tekirdağ, Malatya, Rize, Kahramanmaraş, Adana illerinde hizmet vermektedir.

OTORAPOR hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

ISO
9001:2008
ISO
10002:2004
ISO
14001:2004
OHSAS
18001:2007
UNI EN ISO
9001:2008

arabam.com’da ilan ver,
ücretsiz Temel Ekspertiz hizmetinden yararlan!