arabam.com

 

Tedarik araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam Tedarik

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

HAYALLERİNE ERTELEYEREK KAVUŞAMAZSIN. AĞUSTOS 2022 RUHSATLI, TAMAMEN SIFIR

307.000 TL

AÇIKLAMA

2004 model vw lt35 motokaravanımın VİZESİ, MOTORU, YÜRÜYENİ, KARAVAN KISMI, BOYASI SIFIR... 

Bu araçları bilen bilir. En mekanik, en az sorun çıkartan, en dayanıklı, yedek parçası en çok bulunan ve dolayısıyla en uygun olan
Bu fiyata bu günkü şartlarda mal etmek mümkün değildir. 
Araç 15.000 km önce motor yapılmıştır. Orijinal 892.000 km de olup, wolksvagen in orijinal renklerinden olan yarı mat yeşil ve krem olmak üzere çift renge dönüştürülüp 1 ay önce M1 karavan ruhsatı alınıp işlenmiştir. Vizesi de akabinde yapılmıştır 
Aracımı mdf kullanılarak, mermerit tezgah kullanılarak ağırlığı arttırılmış karavanlarla kıyaslamayın çünkü ağırlık arttıkça yakıt artar. Karavan özelliği kalmaz. Karavan hafif olur. Aracımın ağırlığı 3150kg dır. Ruhsatta yazar. 
Aracımın hiçbir problemi bulunmamaktadır. Yaptığım tur öncesi, aracın, her türlü resmî ve teknik bakımlarının hepsi yapılmıştır. aracın periyodik sıvı bakımları yapıldı, kısacası motorunda bozulup dağda tepede yolda bırakabilecek bütün parçaları yenilenmiştir. 4 fren diski ve balatalar da sıfırlanmıştır. Alacak kişi yarım marşla tura hemen çıkabilir. Aracımda Double teyp ve yakıt tasarruf cihazı bulunmaktadır.

Aracım sıfır malzemelerle karavana dönüştürülmüş ve sadece bir kez konya antalya arası kamp yapılarak denenmiştir. 

Karavanın yaşam alanında da , 200ah jel akü bulunmaktadır. 30 ah mppt, 2x210 watt monokristal panel ve 1200w inverter bulunmaktadır. dışardan elektrik almadan kendi ihtiyacı olan elektriğini üretecek donanıma sahiptir. 

Araç yanmaz özellikte, ısı ve ses yalıtım malzemesi olan 4mm elastometrik kauçuk ile Komple yalıtım yapılmıştır. 

LPG tankı ve sistemi ile hem daxom şofben hem de Ocak beslenmiştir. İstenirse LPG'li soba veya webasto için yer bırakılmıştır. şofben ile hem banyoda hem de mutfak kısmında sıcak su temin edilebilmektedir. 

200lt Temiz su, 100lt pis su ve 100lt gri su depoları mevcuttur. 45 bar 12V hidrofor sıfır takılmıştır.

Bütün camlar açılır durumdadır ve tavan hekisi(4 taraftan açılır) de dahil olmak üzere hepsinde sineklik ve perde mevcuttur. 

Araçta kullanılan tüm ahşap aksamlar kavak kontraplaktır. tavanda doğal çam lambıri vernikli tercih edilmiştir. Tezgah ve masada 4mm masif panel ağaç kullanılmıştır. Ve yüzeylerini korumak için doğal kimyasal içermeyen yağ ile kaplanmıştır. 

albin marka büyük taş pompalı tuvalet mevcuttur ve taharet musluğu takılmıştır. Duş kısmı fiberle kaplanarak sızdırmazlık sağlanmıştır. Sineklikli havalandırma penceresi, uzayan spiralli batarya, lavabo ve altında dolabı bulunmaktadır. 

Buzdolabı Altus marka 100lt. Dondurucu kısmı 13lt. Bu yaz denendi sorunsuz şekilde dondurmaktadır.

Dış su anahtarlı dolum ağzı, dış elektrik 220 girişi(ithal) ve dış duş vardır. Aracın bütün elektrik tesisatı 1.sınıf yanmaz malzemeden eksiz tek hat olarak çekilmiştir ve her elektrikli malzemenin ayrı sigortası bulunmaktadır. Ayrıca bir pako şartel ve voltmetre ile güvenlik sağlanmıştır. Tavan altında 12V amber led, üst dolapların altında 12V amber led, zeminde rengi değiştirilebilir RGB li kumandalı 12V led, tavanda 12V spot beyaz led ile istediğiniz ambiyansı sağlayabilirsiniz. 

Elektrikli motorlu dış tente 3m dir ve aydınlatması mevcuttur. 

oturma grubunun masası ayarlanıp yatak konumuna gelmektedir. Resimlerde de görüldüğü gibi tezgah önündeki yatak hariç 170x180 yatak olmaktadır. tezgah önündeki yatak resimdeki gibi açılıp 2 yetişkin ve 2 çocuk ile çok rahat yattık. Boylarımız 110, 150, 165, 182cm

Tüm dolaplar pistonlu ve kilitlidir. Üst dolaplar ve banyo köşesi yuvarlak hatlı yapılarak hem görsellik hem de güvenlik sağlanmıştır. 

ön tarafı, karavan kısmından şık kilitli bir kapı ile ayırdık ki hem sıcak soğuk tasarrufu sağlansın hem de mahremiyet oluşsun ve Şoför kafasını dinlesin. 

Araç son derece ferah bir tasarıma sahiptir. bodrum mavisi ve balık konsepti düşünülerek iç mimar arkadaşım tarafından tasarlanmıştır. Arka kapıları ister yarım ister tam açıp manzaraya kurulabilirsiniz. Yeterli miktarda saklama alanı mevcuttur. dış renkleri ile doğaya uyumlu, iç tasarımıyla ferah ve sade olan karavanımız 4 yetişkinden oluşan aileler için bile sorunsuz kullanım rahatlığı sağlayacak ergonomiye sahiptir. 

Aracın tavanında profil ile yer yapılmıştır. İster ilave panel (ihtiyaç yok ama istenirse konabilir) ister teras ister bagaj yapılabilir. 

Aracım sıradan karavanlardan çok farklı durumda ve özel rustik tasarımdır. Aracımı mdf kullanılan, ev tipi malzemeler kullanılarak tasarlanan ve karavan işçiliğinden nasibini alamamış, Saha çok kişiyi yatırmak için yapılan kullanışsız tasarımlarla, 2-3 yıl önce karavan yapılmış, kullanılmış araçlarla lütfen kıyaslamayın. Aracımı karşılaştırabileceğiniz modeller volkswagen volt/crafter , mercedes-benz sprinter karavanlardır. Psa grubu fiat peugeot citroen gibi kadran sıfırlayan Çok yakan ve parçası pahalı araçlarla lütfen mukayese etmeyiniz. Aracın yürüyen ve her aksamında süspansiyonunda alman kalitesini kolaylıkla fark edebilirsiniz. 

Yıllardır hayal ettiğimiz son derece büyük emekler harcayarak yaptığımız karavanımızı sağlık sebebiyle satıyoruz. 


Mantıklı Araç ile takas olabilir. Takas fiyatımız farklıdır. Şu an bu aracın maliyeti bu fiyat değil

Yorum yapmak için yazmayın da aramayın da. Üslup önemli. onun haricinde bilgi almak için arayabilirsiniz. Yapım aşamalarının resimleri videoları mevcut ciddi alıcılara atabilirim. Araç başında pazarlık olur.

ARAÇ BİLGİLERİ

Sahibinden Volkswagen 2004 Model Konya

KREDİ

Bu İlana Bakan Bunlara da Baktı

SPONSORLU BAĞLANTILAR