Lütfen bekleyiniz...

Aradığınız herşey...

AÇIKLAMA

Merhaba öncelikle herkese hayırlı alışverişler dilerim.
Aracım 2004 model Xt full pakettir.
??8 Airbag
??Far sensörü
??Yagmur sensörü
??Park sensörü var.
Muayene 2021 yılının haziran ayına kadar. Tek seferde kusursuz geçti muayeneden.
Aracım bel altı boyalı değişen ve hasar kaydı yok özel seri renk üretimidir.
Km orijinal 178.500 de. Geçen hafta salı günü tüm agır bakımları yapıldı 16.07.2019 baskı balata komple set olarak değişti vites geçişleri pamuk gibi buji takımı komple değişti yağ yağ filtresi hava filtresi polen filtresi V kayışı şansuman yağı ve sayamadığım bir çok şey araca yapıldı 3m film cam çekildi performance araç bakım uygulama merkezi tarafından belgeli 10 yıl garantili. motor koruma yapıldı aracın alt takımında tık ses yok klima gazı yeni basıldı yeni nesil gaz ile harika sogutuyor. Aracım da Lpg yok gerekte yok motor durumu harika Lpg takıp motor ömrünü kısaltmak istemedim zaten yakıt cimrisi. Triger seti 25.000 km önce değişmiş tamirciye baktırdım Triğer çok iyi durumda gerek yok ortalama 30.000 km daha götürür dediği için değiştirmedim aracıma kullanılan malzemelerin hepsi her zaman için 1. Sınıf dır hiç bir zaman masraftan kaçmadım kaçmamda aracının arkasındayım istediğiniz eksper istediğiniz ustaya götürebilirsiniz model yükseltmek için satıyorum yoksa çok memnun oldugum bir araç.
Not. 8 v 75 lik 6 airbağ'li km si düşürülmüş araçlarla karıştırmayalım Aracım yaşına göre çok diri ve güzel tavan döşemesi taban döşemesi çok iyi durumda üstünde Pıoneer marka teyp mevcut.

BOYA - DEĞİŞEN

Satıcı bu ilan için boya - değişen bilgisi vermemiştir.

Detaylı bilgi almak için satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Tramer tutarı yok

ARAÇ BİLGİLERİ

DONANIM

 
 
 
 
 
 

KREDİ

Hayalinizdeki araca Koçfinans ve arabam.com iş birliği ile hemen sahip olun, kullanabileceğiniz kredi tutarını anında öğrenin

Bu İlana Bakan Bunlara da Baktı

{{advert.name}}

SPONSORLU BAĞLANTILAR