Lütfen bekleyiniz...

Sahibinden Hyundai Accent 1.3 Admire 2006 Model

27.000 TL

Sahibinden Hyundai Accent 1.3 Admire 2006 Model

AÇIKLAMA

Öncelikle merhaba değerli ziyaretçiler.

Aracım başlıkta da belirtildiği gibi ilk sahibinden alınmış olup tek elden kullanılmış temiz bir arabadır. İç döşemesinde koltuklarda tavan ve taban halısında yanık yırtık sökük yoktur. Lekesiz tertemizdir. Küllükleri dahi kullanılmamıştır.

Tam uyumlu sıralı sistem LPG vardır. Lpg de çok ekonomik bir kullanım sunmaktadır. Yakıt/performans oranı çok iyidir. Atik bir arabadır.

Başlıca özellik olarak:   * KLİMA  *Çelik JANT  *4 CAM OTOMATİK * HAVA YASTIĞI *HİDROLİK DİREKSİYON  *SİS FARLARI vardır.

Motor 238.000 km de olup bakımları aksamamış yağ yakma, duman atma gibi problemler kesinlikle yoktur. Motor çok iyi durumdadır.

Arabanın 4 lastiği de kışlıktır.

Kaporta da ise benim baktırdığıma göre kaput ve sol ön çamurluk değişik, 3-4 parçasında yüzeysel boya vardı.İsteyen dilediği ekspertize sokabilir. 12 yaşındaki bir araba için önemsiz sayılacak boyaları vardır. Tavan ve Bagaj kapağında kesinlikle boya yoktur.

Telefon ile iletişime geçen herkese yardımcı olurum. Sabah 9 akşam 11 arası istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Alanda satanda hayrını görsün.

BOYA - DEĞİŞEN

Created by Arabam IT Ön Tampon Sağ Arka ÇamurlukMotor KaputuArka KaputTavanArka Tampon
  • Motor Kaputu: Değişmiş
  • Sol Ön Çamurluk: Değişmiş
  • Belirtilmemiş
  • Orijinal
  • Boyalı
  • Değişmiş

ARAÇ BİLGİLERİ

DONANIM

 
 
 
 
 
 

KASKO

 
 
 
 
 
 

Bu İlana Bakan Bunlara da Baktı

{{advert.name}}

SPONSORLU BAĞLANTILAR