arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

Sahibinden 0 Km. 1970 Chevrolet Impala

1.950.000 TL

AÇIKLAMA

Araç A dan Z ye, Mümkün oldukça Orjinale Sadık kalınarak Restore edilmiş Sıfır KM bir Araçtır.

Detaylar Resimlerde Mevcuttur. 

Motor Orjinal, Amerikadan sandık getirilmiş sıfır Motordur, Tek Nokta Enjeksiyon Kiti Takılmış Performans yükselip yakıt tasarrufu sağlanmıştır.  Daha Yağı koyulup Marşına basılmamıştır. Yeni tip USA Şanzımanlı Marş, Elektronik Distribütör, MARCH ULTRA DRİVE Klimalı Serpentin kasnak takımı krom (resimdeki Motor) Krom Karter. Headers.

Klimanın Araç içi tüm parçaları sıfır, Herşeyi ilk alan çalıştıracak. Kaporta ve Boyası özenle ve özel ustalar* tarafından hassasiyetle yapılmıştır. Döşemeler Alman malı Deri ve taban Alman malı halı ile kaplanmış, Tavan Döşemesi ip gibi mükemmel ustalık ile yeni yapılmıştır. Döşemeci Kadıköylü Yılların eski Amerikan ve Mercedes Döşemecisi İskender Usta ve Kardeşleridir... Bilen Bilir Ustalık ve işçiliğini...

KM ve diğer Göstergeler Elektronik göstergedir. Şanzıman R4 4 İleri otomatik Şanzıman. Eksozlar bile Amerikadan getirilmiş henüz takılmamıştır. Yan ve diğer Krom Çıtalar Aluminyum yerine, Paslanmaz Çelikten yaptırılmıştır. Orjinal aluminyum çıtalar da yedek de duruyor. 

Kapılar iç dış açma kolları Kilit ve Fitil Kasa Takozları Orijinal Amerikadan getirilmiştir. En ufak vidaları kopçalar vs ler bile titizlikle Amerikadan günlerce sitelerden sipariş verilerek alınmış getirilmiştir. Kontayner bazında getirilen Tüm Parçalar Usa dan Titizlikle İnternet üzerinden seçilip alınarak Aylarca emek harcanmıştır.

Ustaların işçiliği kadar Parça seçiminde ve alımında tarafımında büyük emeği harcanmıştır. Gizli Müzik Sistemi yapılmıştır. Büyük Zevkle Müzik Dinlenebilecek güzel bir Sistem yapılmıştır. 

Bagaj İçi Özel Bölümler yapılarak Halı Kaplanmış, Marintek Malzemeler kullanılmıştır. Paslanan Civata sadece Orjinal civataları kalmış onlarda boyanmıştır. Diğer Tüm civataları Marin paslanmaz civatalar kullanılmıştır. Aracın 4 Cam Elektrikli motorları yılının Orjinal donanımı getirtilerek elektrikli cam yapılmıştır. 

Aracın el ayak değmeyen yerleri WÜRT ün Özel zifti ile Kaplanmış Yine El girmeyen zamanla çürüme ihtimali olan yerler her ne kadar Kalın sac ile sıfır yapılmış ise de Zift Üzerine Kolilerce Würt Marka Mum sıkılmış son derece Hassas davranılarak koruma yapılmıştır. Aracın çürümesi mümkün değildir.

Bazı Sebeplerden dolayı % 99 u bitmiş olan bu araç yıllardır bu vaziyette Marşına basılmadan otoparka çekilmiştir. Araç Çekme Belgeli Verilecektir. Hayrını Alan görecektir.   

Aracın Ülke parası 120 Bin Maliyetli bir Araçdır. Mantıklı Takasa açığız.

Randevu ile Araç Bostancı Sanayide Görülebilir...

ARAÇ BİLGİLERİ

Sahibinden Chevrolet Impala 1970 Model İstanbul 0 km Mavi (metalik)

Bu İlana Bakan Bunlara da Baktı

SPONSORLU BAĞLANTILAR