Lütfen bekleyiniz...

İlk Sahibinden, Kazasız,Nadir Temizlikte ! GARAJ motosikleti

10.250 TL

İlk Sahibinden, Kazasız,Nadir Temizlikte ! GARAJ motosikleti

AÇIKLAMA

?? İlanda belirtildiği gibi motosikletin ilk sahibiyim, takas düşünmüyorum sadece nakit satılıktır.Kazası hasar kaydı vs hiçbirşeyi yoktur.Plakası 59RT168.


Muayenesi yenidir.

Sezon sonu son fiyattır,

Az miktarda pazarlık payı vardır.?? 2016 model 26.xxx kilometrededir, bakımı en son 25binde yapılmıştır.Aldığımdan bu zamana kadar yağsı 2500kilometrede bir değiştirilmiştir yani iki bakım arası extra yağ bakımı yapıldı.Kullanılan yağ Motul 7100 serisidir.

?? Satın aldığım süreç içerisinde yaz,kış kapalı garajda muhafaza edilmiştir,kullanım dışında yağmur kar güneş görmemiştir.

??Kilometre,genel olarak hafta içi kullanılmamış pazar günleri +100km şehir dışı gezilmiştir.

??Lastikler mitas mc50 (17.000kmde) sıfır takılmıştır.

??Zincir DID marka, dişliler orjinali ile (20.000kmde) değişmiştir.Zincir temizliği sadece gaz yağı kullanılarak ihtiyaca göre ortalama 500kilometrede bir temizlenip Motul c2 serisi ile yağlanmaktadır.

?? Kronik herhangi bir sıkıntısı yoktur,bakım harici servise hiç uğramadım.

?? Kozmetiğinde depo üzeri iki üç küçük mont çiziği vardır, anahtardan kaynaklı gidonda soyulma vardır, park halinde bir kez toprak zemine düşme sonucu sol koruma demiri ve aynada hafif çizikler vardır, grenajlarda en ufak bir çizik yoktur, değişen bir parçası olmamıştır.

??Motosikletin yedek anahtarları kullanım klavuzu vs herşeyi mevcuttur, yanında extra Ls2 kask hediye verilecektir.

ARAÇ BİLGİLERİ

KREDİ

Hayalinizdeki araca Koçfinans ve arabam.com iş birliği ile hemen sahip olun, kullanabileceğiniz kredi tutarını anında öğrenin

Bu İlana Bakan Bunlara da Baktı

{{advert.name}}

SPONSORLU BAĞLANTILAR