Turgrup Oto kiralama Ankara, Aylık oto kiralama fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyiniz

2.400 TL

Turgrup Oto kiralama Ankara, Aylık oto kiralama fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyiniz

AÇIKLAMA

0 312 443 0 118 / 0554 497 2 397 bilgi ve rezervasyon hatlarımızdır. Aracım hem az yaksın, hem de kiralama ücreti uygun olsun diyorsanız işte tam size göre bir araç daha filomuz stoklarında. Citroen c-elysee dizel manuel vites araçları en uygun fiyat garantisi ile Turgrup güvencesi ile kiralayabilirsiniz. Düşük yakıt tüketimiz ile peugeot 301 aracın amblemi dışında herşeyi ile aynı olan bu araçlar artık filomuzda. 
Ankara da araç kiralama sektöründe ilklere imza atan ve 15 yıllık tecrübesi ile hizmet veren şirketimizden bu araç dışında dizel, manuel ve otomotik vites diğer araçlarımızı da sorabilirsiniz. Hemen belirtmek gerekirse şirketimizde günlük kiralama hizmeti verilmemektedir. En az kiralama süresi 15 gündür. Şirketlere, aylık ve daha uzun süre kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Detaylı bilgi için bize ulaşmanızı rica ederiz. 
CİTROEN c elysee :Yeni Citroen nin kabininde en küçük ayrıntılara bile özen gösterilmiş. Tek renkli orta kumanda tablosu (radyo cd bölgesi), ön göğüs şeridinin mat gümüş rengiyle uyum göstererek yeni 7" inç dokunmatik ekranı ön plana çıkarıyor. Malzemelerin tümü zarafetleri, sağlamlıkları ve büyük bakım kolaylıkları göz önünde bulundurularak seçilmiş.Kadranların grafik tasarımı ve beyaz görüntüleme sistemi ise kabine güzel bir güç katıyor.Son olarak, Yeni Citroen, markanın tüm yolcular için konfor ve faydalı teknoloji uzmanlığından faydalanmış.Yeni citroen'nin ön yüzü, aerodinamiği iyileştirecek ve yol tutuşu güçlendirecek şekilde genişletilmiş. Farların üst kısmına yerleştirilen Led'li yeni aydınlatma sistemi prestijli bir zarafet katmış. 3boyutlu etkili yeni farlar, Citroen yelpazesinin tüm modelleriyle uyumlu bir aydınlatma sunarak aracın arkasına modernlik kazandırmış. Kısaca bilgi vermeye çalıştığımız bu araç , kiralama için fiyat / konfor optimizasyonu açısından ideal gözükmektedir.
Belirtilen fiyat haziran ve eylül ayları arasında geçerli değildir. Bu tarihler için müşteri hizmetlerimizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

BOYA - DEĞİŞEN

Satıcı bu ilan için boya - değişen - tramer bilgisi vermemiştir.

Detaylı bilgi almak için satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAÇ BİLGİLERİ

DONANIM

 
 
 
 
 
 

KASKO

 
 
 
 
 
 

SPONSORLU BAĞLANTILAR