İhale başlamasına kalan süre;
İhale başlamasına kalan süre;
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0

GÜNSAATDAKİKASANİYE

Hemen İhaleye Git
Araçları önceden görün
Lütfen bekleyiniz...

CAR-GO RENT A CAR'DAN GÜNLÜK HAFTALIK YA DA UZUN DÖNEM KİRALIK DİZEL MANUEL&OTOMATİK ARAÇL

100 TL

CAR-GO RENT A CAR'DAN GÜNLÜK HAFTALIK YA DA UZUN DÖNEM KİRALIK DİZEL MANUEL&OTOMATİK ARAÇL

AÇIKLAMA


GÜNLÜK, HAFTALIK YA DA UZUN DÖNEM KİRALAMALAR İÇİN

?
ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLALIM.
?
?
Car-Go Rent A Car, hızlı ve güvenilir çözümler sunar.
"Siz ise bunun keyfini sürersiniz."
?
(100? /GÜN UZUN DÖNEM KİRALAMA FİYATIDIR.)CAR-GO RENT A CAR KİRALAMA ŞARTLARI


Kullanıcı Bilgisi

Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi/kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Araç kullanıcı sayısını arttırabilmek için ofislerimizden, “Ek Sürücü” hizmeti satın alabilirsiniz. Bir araç için en fazla 2 adet ek sürücü tanımlanabilir. Araç gruplarında belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı koşulları dahilinde kiralama yapılabilmektedir

Kiralama Süresi

Araçlarımız, günlük olarak en az 24 saat, aylık olarak ise 30 gün üzerinden kiralanabilmektedir.

Olası gecikmeler durumunda:

1 saat üzeri gecikme durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin 1/3’ü

2 saat üzeri gecikme durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin 2/3’ü

3 saat ve üzeri gecikme durumunda, o an geçerli olan araç kiralama bedeli üzerinden tam 1 gün ek olarak ücretlendirilir.

Yakıt

Araç teslim alındığı yakıt seviyesi ile teslim edilmelidir. Aracın eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeline ilave eksik yakıt bedelinin %30 oranında hizmet bedeli eklenerek tahsil edilecektir

Trafik cezaları

OGS-HGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir (köprü ve otoyollarda hatalı gişe kullanılması da dâhil olmak üzere) Bu cezalar şirkete daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-HGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur.

Ödeme Koşulları

Araç kira ücreti, ek ürün ve hizmet ücretleriyle birlikte teminat tutarı kira başlangıcında kiracının şahsına ait tek bir kredi kartından YA DA NAKİT OLARAK tahsil edilmektedir. Kiralama sonunda oluşabilecek ücret farklılığına göre kredi kartından tahsil veya iade gerçekleştirilmektedir.

Teminat Ücreti

Araç kira ücreti dışında, araç gruplarına göre belirlenmiş ve 200TL ile 2.000 TL arasında değişiklik gösteren teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından ya da NAKİT OLARAK tahsil edilmektedir. Tahsil edilen bu teminat tutarları,kira bitiminde araç tesliminde ya da  en geç 7 gün içerisinde tamamen iade edilmektedir.?

Üst sınıf araç grupları için 2000 TL tutarındaki depozito ödemesi farklı bankalardan şahsınıza ait iki ayrı kredi kartı ile yapılmalıdır.

İptal / İade Şartları

Ön ödemeli rezervasyonlar rezervasyon saatinden 24 saat evveline kadar hiçbir ücret kesintisi olmadan iptal edilebilir. Rezervasyon saatine 24 saatten az bir zaman kalmışsa ve iptal edilmek isteniyorsa toplam kiralamanın ilk gün bedeli iade edilmez. Bu durumda rezervasyon kira günü bir gün ise iade yapılmaz.

CAR GO RENT A CAR

Kayabaşı Mah. Gazi Yaşargil cad. Başakşehir Evleri  14 DB Başakşehir-İstanbul

0212 6910101

554 125 65 41

ARAÇ BİLGİLERİ

DONANIM

 
 
 
 
 
 

KREDİ

SPONSORLU BAĞLANTILAR