NETKAR-2016 TUCSON 1.6GDI STYLE TAM OTOMATİK-ORİJİNAL 32BiNKM

112.500 TL

NETKAR-2016 TUCSON 1.6GDI STYLE TAM OTOMATİK-ORİJİNAL 32BiNKM

AÇIKLAMA

ARAÇ BİLGİSİ

İLK ELDEN 2016 SONU ÇIKIŞLI, 2016 MODEL HYUNDAI TUCSON 1.6GDI 132HP STYLE, TAM OTOMATİK, BOYASIZ HASAR KAYITSIZ, YETKİLİ SERVİS BAKIMLI

Aracımızın Plakası 44AAZ237, Şasi Numarası: TMAJ3811BGJ285906'dir. Güncel Kilometresi 32.234, Trafiğe Çıkış Tarihi 31.10.2016 ve Muayene Geçerlilik Süresi: 13.09.2019'dur. Kitapçıkları ve Yedek Anahtarı  Mevcuttur. Kasko Değeri 117.413 TL'dir. Yan Basamaklar Yetkili Serviste Takılmıştır.

ARACIMIZIN 31.10.2021 YILINA VEYA 100BİNKM'YE  KADAR HYUNDAİ ULTRA SERVİS GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR.

5 Yıl Ultra Servis Programı kapsamında Hyundai, müşterilerine,

5 yıl / 100.000 km. Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti,

5 yıl boyunca yılda bir defa Hyundai Yetkili Servislerinde Ücretsiz Check Up hizmeti sunuyor

BAKIM BİLGİSİ

Aracın Tüm Mekanik ve Sıvı Kontrolleri Yapılmıştır. Araç Tamamen Yetkili Servis Bakımlıdır. İlk Bakımı 15.792KM'de Yetkili Serviste Yapılmıştır. İkinci Bakımı 30.982KM'de Yetkili Serviste Yapılmıştır.

LASTİKLER

4 Lastik Mevsimlik  Olup Ön Lastikler 6mm ve Arka Lastikler  6mm Civarındadır.  (Lastik, diş derinliği 1,6 mm'den az ise, mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Binek lastiklerinde yasal aşınma sınırı 1.6 mm'dir.)

EKSPERTİZ

ARAÇ  TAMPONLAR VE PLASTİK AKSAMLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE BOYASIZ, DEĞİŞENSİZ, ORİJİNALDİR. Lokal Boya, Yama Boya, Boyasız Düzeltme, Dolu Onarımı vs YOKTUR.

HASAR KAYDI / TRAMER SORGUSU

HASAR KAYDI YOKTUR. HASAR KAYDI SORGUSU SON RESİMDE VARDIR. NOT: Hasar kaydı sorgusu aracın, plaka veya şasi numarasını 5664’e sms göndererek yapılabilmektedir. Örn: "HASAR S ŞASİNO" VEYA "PLAKA"

İÇ KISIMLAR(DÖŞEME, DERİ, PLASTİK AKSAM)

İç Aksamlar, Koltuklarda Aşınma veya Deformasyon Yoktur. Sıfır Kondisyonundadır. 

TÜM İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

?

Tüm Banka Kartlarında Vade Farksız Tek Çekim Yapılmaktadır. Taksitli İşlem Yalnızca Maximum ve Bonus Kartlara Yapılmaktadır. Taksitli İşlemlerde Bankanız Tarafından Belirli Oranlarda Vade Farkı Uygulanmaktadır. Açık Hesap, Çek veya Senetli Satışımız Yoktur.

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Dürüstlük, şeffaflık ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak, tamamen sorunsuz, kullanıcısına fayda sağlayan,sürüş güvenliğini tehlikeye atmayan, orijinal kilometreli otomobilleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak.

VİZYONUMUZ

Günümüzün karmaşık İkinci El araç pazarında beklentilerin üzerinde hizmet sağlayarak satış öncesi ve sonrasında güvenin ve memnuniyetin adresi olmak.

İŞ PROFİLİMİZ

NETKAR Otomotiv, Sorunsuz Araç Politikası gereği, pert/ağır hasar kayıtlı araçları, kilometresiyle oynanmış araçları, bakım/onarım geçmişi bilinmemesi sebebiyle sürüş güvenliğini tehlikeye sokacak potansiyele sahip araçları almaz ve satmaz.

Aracın kilometre bilgisini PTT aracılığıyla TUVTÜRK muayene istasyonu veritabanından ve ilgili diğer kurumlardan sorgulamakta olup doğruluğunu/orijinalliğini garanti etmektedir. Kilometresiyle oynanmış araçlar firmamızda yer almaz.

NETKAR Otomotiv, İdeal Fiyat Politikası gereği ilana çıkmadan önce piyasa analizleri, kasko değeri, gerçekleşen satış rakamları, sektördeki tecrübesi, müşteri beklentisi gibi argümanları kullanarak şişirilmiş ve gerçeği yansıtmayan fiyatları dikkate almadan araç özelinde en doğru fiyatlamayı yapmaktadır.

Araç hakkındaki güncel ve doğru bilgileri, somut ve nesnel bir şekilde, herkes tarafından okunabilecek büyüklükte, anlaşılabilecek basitlikte, tüm detaylarıyla birlikte ve en iyi fiyat/performans oranıyla ilanlarında yayınlamaktadır.

Tüm araçlarımızla istenildiği takdirde test sürüşü yapılabilir ve dilediğiniz yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz.

NETKAR OTOMOTİV YAKINCA GALERİCİLER SİTESİNDE.

Yakınca Mah. Adıyaman Yolu Özal Cad. Galericiler Sit. NO:12 B/8 YEŞİLYURT / MALATYA

Koordinatlar: 38.324421 38.229575

?

?

"Netkar Otomotiv" Tescilli Bir Markadır?. BOYA - DEĞİŞEN

Satıcı bu ilan için boya - değişen bilgisi vermemiştir.

Detaylı bilgi almak için satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAÇ BİLGİLERİ

KASKO

 
 
 
 
 
 

SPONSORLU BAĞLANTILAR