İhale başlamasına kalan süre;
İhale başlamasına kalan süre;
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0

GÜNSAATDAKİKASANİYE

Hemen İhaleye Git
Araçları önceden görün
Lütfen bekleyiniz...

FORD FOCUS SYTLE 1.6 TDCI 70 BİN KM TRAMERSİZ 115 HP 6 İLERİ

108.750 TL

FORD FOCUS SYTLE 1.6 TDCI 70 BİN KM TRAMERSİZ 115 HP 6 İLERİ

AÇIKLAMAWEHICLE MOTORS


ÖNEMLİ NOT: WEHICLE MOTORS olarak firmamızın ticaret politikası sebebi ile PERT veya AĞIR HASAR KAYITLI araç ve KM si oynanmış araç alım satımı kesinlikle yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

?ARAÇ: FORD FOCUS SYTLE 1.6 TDCI 115 BG 6 İLERİ 70 BİN KM TRAMERSİZ
?
PLAKA: 06 FS 7667
 
ŞASE NUMARASI: İSTEYENE RUHSAT BİLGİLERİ VERİLECEKTİR.

EXPERTİZ BİLGİSİ: ARAÇTA HATA-DEĞİŞEN YOKTUR. SADECE BEL ALTINDA KOZMETİK AMAÇLI 5-6 PARÇA BOYASI VARDIR BUNLARIN ÇOĞU VERNİKTİR. TRAMER-HASAR KAYDI YOKTUR 126 BİN KASKO BEDELİ VARDIR.

?ARACIMIZ EXPERTİZ+KAPORTA+BOYA+MEKANİK+KOZMETİK+TRAMER HASAR SORGUSU+KM GARANTİLİDİR. SÖYLENENİN YAZILANIN HARİCİNDE BİR ŞEY ÇIKMASI DURUMUNDA FİRMAMIZ TARAFINDAN EXPERTİZ YOL TÜM HARCAMALARINIZ KARŞILANACAKTIR. KM+TRAMER+EXPERTİZ HEM NOTER SATIŞINA HEMDE ARAÇ SÖZLEŞMESİNE YAZILIR VE RESMİ OLARAK GARANTİ ALTINA ALINIR. TÜM SORGULAR KM+EXPERTİZ+TRAMER RESİMLERDE EKLİDİR.

ARAÇ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ:? ARACIMIZ 

FORD FOCUS SYTLE 1.6 TDCI 115 BG 6 İLERİ 70 BİN KM TRAMERSİZ ARACIMIZ 2015 MODEL 2016 ÇIKIŞLIDIR. 
10AİRBAG-KATLANIR AYNA-ABS-ESP-VSA-EBD-YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ-ŞERİT DEĞİŞTİRME YARDIMCISI-LASTİK BASINÇ MODÜLÜ-YORGUNLUK TESPİT SİSTEMİ-İMMOBİLİZER-İSOFİX-ELEKTRİKLİ VE MODÜLLÜ TÜM CAMLAR -ÖN KOL DAYAMA-
HIZ SABİTLEME SINIRLAMA ELDEN GAZ-FONKSİYONEL DİREKSİYON YOL PC- SESLİ KOMUT-SONY SES SİSTEMİ-BLUETOOTH-6 İLERİ VİTES-OTOMATİK KARARAN DİKİZ AYNASI VE YAN AYNALAR-KATLANIR YAN AYNALAR-FONKSİYONEL DERİ DİREKSİYON SOĞUTMALI TORPİDO-ÖN FAR YILAMA-YAĞMUR SENSÖRÜ-ISITMALI ÖN ARKA CAM VE YAN AYNALAR-VİRAJ İÇİ AYDINLATMA-PARK SENSÖRÜ-OTOMATİK KATLANIR AYNALAR-AKILLI BAGAJ KAPAĞI-PARK ASİSTANI-GECE SENSÖRÜ-GÜNDÜZ IŞIKLARI ARACIMIZIN BAZI ÖZELLİKLERİDİR. ARAÇ ERKAN FORD BAYİ GARANTİLİDİR. TÜM BAKIMLARI AKSATILMADAN YETKİLİ SERVİSİNDE YAPILMIŞTIR. ARAÇ 2016 ÇIKIŞLI 2015 MODELDİR.
 ARACIMIZA FİRMAMIZ TARAFINDAN MEGUARS MARKA BOYA KORUMA VE SONAX MARKA DETAYLI TEMİZLİK UYGULAMASI YAPTIRILMIŞTIR. ARACIMIZIN SERVİS FATURALARI HEPSİ MEVCUTTUR. ARACIMIZIN İÇİNDE DIŞINDA EN UFACIK LEKE DAHİ YOKTUR MOTORU YÜRÜR AKSAMI İLK GÜNKİ KONDİSYONDADIR. ÇALIŞMAYAN TEK BİR ÖZELLİĞİ YOKTUR. ARACIN TAKAS FİYATI 115.750.00TL DİR. ARAÇ  TEK ELDEN KULLANILMIŞTIR. ARAÇ EXTRA DOLULUKTADIR. FULL+FULL DÜR.ARACIMIZ EXPERTİZ+KAPORTA+BOYA+MEKANİK+KOZMETİK+TRAMER HASAR SORGUSU+KM GARANTİLİDİR. SÖYLENENİN YAZILANIN HARİCİNDE BİR ŞEY ÇIKMASI DURUMUNDA FİRMAMIZ TARAFINDAN EXPERTİZ YOL TÜM HARCAMALARINIZ KARŞILANACAKTIR. KM+TRAMER+EXPERTİZ HEM NOTER SATIŞINA HEMDE ARAÇ SÖZLEŞMESİNE YAZILIR VE RESMİ OLARAK GARANTİ ALTINA ALINIR. TÜM SORGULAR KM+EXPERTİZ+TRAMER RESİMLERDE EKLİDİR.

WEHICLE MOTORS


ÖNEMLİ NOT: WEHICLE MOTORS olarak firmamızın ticaret politikası sebebi ile PERT veya AĞIR HASAR KAYITLI araç ve KM si oynanmış araç alım satımı kesinlikle yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.BOYA - DEĞİŞEN

Satıcı bu ilan için boya - değişen - tramer bilgisi vermemiştir.

Detaylı bilgi almak için satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAÇ BİLGİLERİ

DONANIM

 
 
 
 
 
 

KREDİ

SPONSORLU BAĞLANTILAR