İhale başlamasına kalan süre;
İhale başlamasına kalan süre;
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0

GÜNSAATDAKİKASANİYE

Hemen İhaleye Git
Araçları önceden görün
Lütfen bekleyiniz...

2016+100 BİNDE+4X4+110 BG+6 İLERİ+BAKIMLARI YENİ+

80.900 TL

2016+100 BİNDE+4X4+110 BG+6 İLERİ+BAKIMLARI YENİ+

AÇIKLAMA

2016 DACİS DUSTER 1.5 DCİ AMBİANCE

6 İLERİ VİTES

110 BG

+ABS,ASR,ESP,EBD

+ISOFİX

+LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ

+YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ

+İMMOBİLİZER

+ECO MODE

+DİREKSİYONDA KUMANDA SİSTEMİ

+USB AUX VE BLUETOOTH

VE BİR ÇOK ÖZELLİĞE SAHİPTİR.

ARACIMIZIN PERİYODİK BÜTÜN BAKIMLARI YENİDİR

ARACIMIZDA 1 PARÇA BOYA MEVCUTTUR

DARBE DEĞİŞEN YOKTUR.

HASAR KAYDI YOKTUR.

** SÜRMELİ OTOMOTİV **

=İRTİBAT=

GÖKHAN SÜRMELİ (0546 220 4669)

(FİRMAMIZ ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KOÇ FİNANS)=YAPI KREDİ TEB CETELEM AKTİFBANK TÜRKİYE İŞ BANKASI GARANTİ BANKASI TÜRKİYE FİNANS VE ALJ FİNANS İLE SADECE KİMLİKLE 30 DAKİKA DA BANKAYA GİTMEDEN OFİSİMİZDE ARAÇ KREDİNİZİ SONUÇLANDIRIYORUZ.

(SÜRMELİ OTOMOTİV) BÜNYESİ OLARAK OLARAK ALDIĞINIZ HER ARAÇLARDAN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ BANKALARDAN DOSYA MASRAFSIZ KREDİ KULLANMA İMKANI.

Araçlarınıza Ekspertiz Yapılabilir Mi! 

Mağazamızda Sergilenen Her Araç Satın Alım İşlemlerinden Önce TSE Sertifikalı 101 Nokta Ekspertiz Testinden Geçmiştir. Ağır Hasar kaydı olan, Airbag Açmış Olan, Tavan Saçında Ve Şasi Gövdesinde İşlem Görmüş ve Kilometresi Değiştirilmiş Olan Hiçbir Aracın Alım Satım İşlemini Gerçekleştirmiyoruz. Siz Değerli Müşterilerimiz De Satın Aldığınız Aracı Dilediğiniz Ekspertiz Merkezi Veya Aracın Yetkili Servisinde Ekspertiz Yaptırarak Sahip Olmanın Rahatlığını Yaşıyorsunuz.

Araç Takas İşlemlerini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Üzerinize Kayıtlı, Bayi Çıkışlı Ve Üst Segment Araçlarınızı Bizden Alacağınız Herhangi Bir Araç İle Gerekli Kontroller Yapılıp Fiyat Çalışması Gerçekleştikten Sonra Takas İşleminde Değerlendirebiliyoruz. Takas Yapılan Araçların Karşılıklı Olarak Noter Satış Devirlerini Kısa Bir Sürede Sonuçlandırıp Sizleri Yeni Aracınız İle Eksiksiz Bir Şekilde Yola Çıkartıyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?  

Satın Almak İstediğiniz Araç İçin 8 Farklı Bankadan Yaptırdığımız Kredi Çalışmasını Şahıs Başvurularında Aynı Gün Sonuçlandırıp Sizleri Yeni Arabanızla Yola Çıkartıyoruz. Dileyen Müşterilerimiz İçin Kredi Kartı Ödemesini Ve Taksitlendirmesini De Sağlayabiliyoruz. Tüm Ödemelerinizi Çalıştığımız Bankalara EFT veya Havale Yoluyla Gönderebilirsiniz.

Noter İşlemleri Ne Kadar Sürüyor? 

Firmamızdan Alacağınız Her Araç Noter Satış İşlemlerine Hazır Hale Getirilip Satışa Çıkmaktadır. Siz Ekspertiz Sonrası Kahvenizi İçerken Evraklarınız Noterde Hazırlanır. Noter İşleminizin Bitiminde Plakanız Trafik Şubesinden Basılıp Aracınıza Takılır Ve Siz Tüm Evraklarınız Hazır Halde Yola Çıkarsınız.

Sigorta ve Kasko İşlemlerinde Yardımcı Oluyor Musunuz? 

Firmamızdan Satın Almış Olduğunuz Her Araç İçin Yüksek Teminatlı Ve Uygun Ödemeli Poliçe Teklifleri Sizin İçin Hazırlanır. Dilediğiniz Takdirde Bu İşlemleri 6 İla 9 Aylık Taksitlerle Kredi Kartınızdan Ödeyebilirsiniz.


?

BOYA - DEĞİŞEN

Satıcı bu ilan için boya - değişen - tramer bilgisi vermemiştir.

Detaylı bilgi almak için satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAÇ BİLGİLERİ

KREDİ

SPONSORLU BAĞLANTILAR