arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

 • 2 dakikada ilan ver
 • İlanın hızlıca onaylansın
 • 8 milyon alıcıya ulaş
 • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

 • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
 • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
 • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
 • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat
İkinci El Geely ve İlanları fiyatlarına ve ilanlara ait diğer detaylara arabam.com'dan ulaşabilirsin! Farklı markalara ait ikinci el araba ilanlarını incelemek için bu sayfalara göz atabilirsiniz.
 • Adana Geely Otomobil Fiyatları
 • Ankara Geely Otomobil Fiyatları
 • Bursa Geely Otomobil 2. El İlanları
 • Geely Echo 2. El İlanları
 • Geely Echo 1.3 Comfort 2. El İlanları
 • İkinci El Geely Fiyatları ve İlanları

  (6 Sonuç)
  Aramayı Kaydet Favori Arama Kaydedildi
  Görünüm:
    Model İlan Başlığı Yıl
  Kilometre
  Renk Fiyat
  Tarih
  İl / İlçe

  Geely Emgrand 1.5 GSL Premium

  Sahibinden Geely Emgrand 1.5 GSL Premium 2011 Model

  -
  Karşılaştır Karşılaştırmadan Çıkar Favorilerimde Favoriye Ekle Gizle Göster
  Göster

  Geely Emgrand 1.5 GSL Premium SR

  Sahibinden Geely Emgrand 1.5 GSL Premium SR 2012 Model

  Karşılaştır Karşılaştırmadan Çıkar Favorilerimde Favoriye Ekle Gizle Göster
  Göster

  Geely Familia 1.5 Comfort

  Sahibinden Geely Familia 1.5 Comfort 2010 Model

  Karşılaştır Karşılaştırmadan Çıkar Favorilerimde Favoriye Ekle Gizle Göster
  Göster

  Geely Emgrand 1.5 GSL Premium SR

  Sahibinden Geely Emgrand 1.5 GSL Premium SR 2012 Model En Dolusu

  Karşılaştır Karşılaştırmadan Çıkar Favorilerimde Favoriye Ekle Gizle Göster
  Göster

  Geely FC 1.5 GSL

  Sahibinden Geely FC 1.5 GSL 2011 Model

  -
  Karşılaştır Karşılaştırmadan Çıkar Favorilerimde Favoriye Ekle Gizle Göster
  Göster

  Geely Echo 1.3 Basic

  77.800 km de Masrafsız hasar kayıtsız Geely echo

  Karşılaştır Karşılaştırmadan Çıkar Favorilerimde Favoriye Ekle Gizle Göster
  Göster

  Bu ilanları incelemek ister misiniz?

  Geely

  Geely Holding Group 1986 yılında kurulmuş olup, 20 yılı aşkın süredir otomobil, motosiklet, otomobil motorları, şanzımanlar, otomobil elektroniği ve elektrik parçaları, otomobil parçaları üretimi ve eğitimi alanlarında faaliyet göstermektedir.

   

  Geely Holding Group, otomotiv sektörüne 1997 yılında girmiş ve çok hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. Araştırma ve geliştirmeye kendi varlıklarından 1.03 milyar dolardan fazla kaynak ayırmıştır.

   

  Geely Group 13.000'den fazla çalışana sahiptir ve 1997'den 2002'ye beş yıl boyunca ülkenin en büyük 500 şirketi arasında yer almıştır ve Çin'deki en büyük özel şirkettir. Ayrıca Geely, Çin'in otomobil endüstrisinde en hızlı büyüyen ve en hızlı büyüyen markadır.

   

  Merkezi Hangzhou'da olup Linhai, Ningbo, Xiangtan, Cixi, Jinan, Lanzhou, Taizhou ve Şangay'daki fabrikaları ve yurt dışında Rusya, Ukrayna, Venezuela, Malezya ve Güney Afrika'da bulunmaktadır. Bu fabrikaların yıllık üretim kapasitesi 300.000 otomobil, 400.000 motor ve 400.000 şanzımandır. Jeely Holding Group, 2009 yılında Çin'de 300.000'den fazla araç sattı ve Çin'de yaklaşık 400 4S mağazası ve 500 servis merkezine sahip. Geely, kurulduğu günden bu yana sadece Çin pazarında değil, uluslararası pazarlamada da hızlı ve şiddetli saldırılara uğradı ve 55 farklı ülkeden 82'den fazla distribütörü bulunuyor.

   

  Geely Holding Group, Linhai'deki Geely Otomobil Araştırma Enstitüsü'nü kurmak için 50 milyon ABD Doları yatırım yaptı. Ningbo'da motor araştırma ve dişli kutusu araştırma kurumları ve Luqiao'da elektrik ve elektronik araştırma kurumları açtı.

   

  Bu kurumlar her yıl 2-3 yeni otomobil modeli ve motor modeli üretmektedir. Şirket şimdiye kadar 417 farklı patent elde etti ve bunlardan 42 yeni buluş patenti alındı.

   

  Geely Group, ulusal düzeyde bir "teknolojik yenilik merkezi" ve bölgesel düzeyde bir "yüksek teknoloji Ar-Ge merkezi" olarak tanınmaktadır. Geely Holding Group, bu yatırımlara ek olarak, Pekin Geely Üniversitesi, Hainan Geely Sanya Koleji ve Linhai Zhejiang Geely Otomobil Teknoloji Koleji gibi 40.000'den fazla öğrenciye eğitim veren okullar kurdu ve bunun için yüz milyonlarca dolar harcadı.

   

  Geely Holding Group, uluslararası bir şirket olmak için bir strateji oluşturdu ve sonraki beş yıl için tüm plan ve planlarını oluşturdu.

   

  2015 yılına kadar şirket;

  40 model,
  Benzin ve dizel seçenekleri bulunan 8 çeşit motor,
  6 çeşit manuel şanzıman,
  6 çeşit otomatik şanzıman,
  3 çeşit elektronik şanzıman,
  1 yakıt ve elektrik ile çalışan (yarı hibrid) güç projesi
  1 yarış otomobili üzerine çalışmıştır.

   

  Geely Holding Group, otomobil endüstrisinin devlerinden biri olma hedefini belirlemiştir ve bu hedefe ulaşmak için çok çalışmaya devam edecektir. 2015 yılında 2 trilyon araç üretip satmayı planlayan marka, bu ürünlerin üçte ikisini Çin pazarı dışına ihraç etmeyi planlıyor ve fabrika sayısını 15'e çıkarmayı planlıyor.

   

  Geely Amblem Tasarımı

  2003 yılından beri kullanılan logoda mavi dış bant (her iki tarafta krom kenarları olan) "GEELY" adını taşımaktadır ve daire dünyaya eşittir. Dünyaya benzerliği, uluslararasılaşmaya doğru ilerlediği anlamına gelir. Logodaki iç daire uçsuz bucaksız gökyüzünü simgeliyor ve sonsuz gelişimi temsil ediyor. Dış çemberin koyu mavisi sonsuz evreni ve sonsuz uzayı simgelemektedir.

   

  Geely Auto, mavi ve siyah taşlardan oluşan ve kalkan şeklindeki logosunu 2014 yılına kadar değiştirdi. Bu logo, markanın güvenliğini ve istikrarlı büyümesini temsil eder. Mavi taş gökyüzünü temsil eder ve siyah taş dünyayı temsil eder. İki rengin kombinasyonu kullanıcılara "Geely arabalarını kullanarak dünyanın her yerinden dünyaya ulaşabilirsiniz" sağlar. Bilgi ver. Markanın teknoloji, kalite ve modernliğe odaklanmasını temsil etmek için mavi, siyah ve altın kullanılmıştır.

   

  Gelişim

  2004 yılında Zhejiang Geely Holding Group, otomotiv endüstrisinden bağımsız bir kültür ve eğitim kuruluşu olan MiTime Group'u kurdu. Bu bileşen, eğitim, spor ve turizm gibi ana yerli sektörlerdir. MiTime Education, otomotiv endüstrisinin gelişimini eğitim yoluyla desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda Pekin Geely Üniversitesi ve Sanya Üniversitesi'nde iki lisans üniversitesi, Sanya Mesleki ve Teknik Koleji ile Hunan Geely Otomobil Meslek Yüksek Okulu iki meslek lisesine sahiptir. MiTime Sports, doğa sporları ve motor sporlarının destekçisidir. MiTime Group, motor sporları kültürünün ve erişilebilirliğinin geliştirilmesine, sürücülerin eğitilmesi, yarış ekipmanı sağlama, yarış pistleri oluşturma ve yarış arabaları sağlama gibi yardım sağlar. MiTime Turizm, kültür turizminin gelişimine odaklanmaktadır. MiTime Sports'un motor sporlarındaki deneyim ve gelişiminden yararlanan MiTime Turizm, motor sporları tema parkları ve kros spor parkları gibi etkinlikler gerçekleştirmiştir. Ekip, açık hava etkinliklerine büyük önem verdi ve 6.000 dönümlük Pekin Jiufeng Kros Spor Parkı'nı inşa etti. Bu nedenle ziyaretçiler doğal parkları, kros sporlarını ve kampçılığı deneyimleyebilirler.

   

  Türkiye’de İkinci El Geely Otomobil Sahibi Olmak

  Ülkemiz şartlarında ikinci el Geely arabalar herkes tarafından tercih edilmez. Bu durumun sebebi yedek parçalarının kolay bulunmuyor oluşudur. Ancak sipariş ile her türlü parçası bulunabiliyor. İkinci el Geely araba fiyatları aynı segment araçlar arasında çok daha uygundur. Ayrıca segmentlerinden çok daha fazla donanıma sahip Geely araçlar, zamanının ötesinde bir teknolojiye sahiptir. Satılık ikinci el Geely marka araçlar çok fazla değildir. Geely marka araç sahipleri araçlarını satmak istemezler. Bu durumda ikinci el Geely fiyatları uygun olması gerekirken, güncel ikinci el Geely otomobil ilanları incelendiğinde otomobil fiyatlarındaki genel yükseliş bu araçları da etkilemiştir. Ayrıca Güncel ikinci el Geely otomobil fiyatları arabam.com’daki ilanlar incelenerek anlaşılabilir.

  Devam Et
  Bu sayfa en son 25 Haziran 2022 11:15 tarihinde güncellenmiştir.