Kia Picanto GT-Line Alınır mı?

1
12483
Kia Fiyat Listesi

Kia Picanto GT-Line alınır mı? Kia Picanto sıfır fiyatı nasıl? İkinci el Kia Picanto fiyatları nasıl? Kia Picanto ne kadar yakıyor? Peki, Kia Picanto GT-Line teknik özellikleri nasıl? Bolca yeni Kia Picanto fotoğrafları ile keyifli bir inceleme: Kia Picanto GT-Line alınır mı alınmaz mı?

Önce Yeni Kia Picanto Fotoğraflarına Bakalım!

Kia Picanto görsellerini büyüterek görüntülemek için galerinin üzerine tıklayın!

Kia Picanto GT-Line Alınır mı?

Kia Picanto GT-Line alınır mı sorusuna yanıt aradık. Sıfır km otomobil fiyatlarına bakanlar için kompakt ve sportif bir seçenek olan Kia Picanto GT-Line hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sıfır km Kia fiyatları nasıl mı? Hemen buraya tıklayın!

Kia Picanto GT-Line alınır mı diye düşünenler için 2018 model Kia Picanto GT-Line teknik özelliklerine bakalım!

Kia Picanto GT-LineSıfır km Kia Picanto almayı planlıyorsanız otomobilin motor özellikleri şöyle: Motoru 3 silindirli turbo motor. Maksimum motor gücü 100Hp 4500 d/d. Aracın 0-100km/s hızlanma verisi 10,1 saniye. Maksimum hızı ise 180km/s. Peki, yeni Kia Picanto ne kadar yakıyor diyorsanız; Kia Picanto ortalama yakıt tüketimi miktarı 6,5 litre.

Yeni Kia Picanto’nun Boyutları Nasıl?

Hep söylüyoruz; kullanıcı için küçük segment otomobillerde boyutlar büyük önem kazanıyor. 2 mm daha uzun olan ya da 3mm daha geniş olan otomobili tercih edebiliyorlar. Kia Picanto uzunluğu 3995mm, genişliği 1595mm ve yüksekliği 1485mm olan bir otomobil. Bu arada Yeni Kia Picanto’nun X-Line paketini tercih ederseniz boyutlar bir tık büyüyor.

Kia Picanto GT-Line Yorumları Nasıl?

Kia Picanto kullananların yorumlarına göre öncelikle kokpitte çok ferah bir otomobil. Hafifi SUV özentisi küçük gövdesi de oldukça keyifli bir tasarım dili sunuyor. Ele iyi oturan direksiyon, okunaklı gösterge grubu beğenilenler arasında. 16 inçlik jantların standart olması ve küçük bir otomobil olmasına rağmen tavan boyundaki yükseltme ile uzun boylular için de konforlu olması başarılı bulunan detaylar arasında. Sert süspansiyon, park sensörü ve otomatik klimanın opsiyonel olması gibi detaylar da eleştiriliyor. Bir de arka koltuklarda diz mesafesi bira kısıtlı.

Kia Picanto sıfır fiyatı 70 bin Tl’den başlıyor.

Kia Picanto GT-Line ile X-Line Arasında Ne Fark Var?

  1. Boyutlarda X-Line daha iri. Bu da daha geniş iç mekan demek.
  2. x-Line paketi, GT-Line paketine göre biraz daha fazla yakıt tüketimi yapıyor. Bu fark, ortalamada 0,3 litre gibi.
  3. X-Line’nın tasarımında SUV havası, bir tık daha fazla.
  4. X-Line’nın fiyatı Kia Picanto GT-Line fiyatından fazla.

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here