2021 Jeep Grand Cherokee L seçenek ve özellikleri geçen ay tanıtıldı ve şimdi kaynaklar modelin bu baharda ABD müşterileri için satışa çıkacağını bildiriyor.

2021 Jeep Grand Cherokee L Model Seçenekleri

2021 Jeep Grand Cherokee L Laredo

LED aydınlatma üniteleri, gövde rengi bileşenleri ve 18 inç (45.72 cm) alüminyum jantlar içeren giriş seviyesi Laredo süslemesi, her şeyin başlangıcı konumunda. Kabine girdiklerinde sürücüler 26 cm’lik bir dijital gösterge paneli ve 21.34 cm’lik bir bilgi-eğlence sistemi bulacaklar. Model ayrıca deri kaplı direksiyon simidi, sekiz yönlü elektrikli sürücü koltuğu ve manuel katlanan üçüncü sıra bank ile donatılmıştır. Öne çıkan diğer özellikler arasında altı hoparlörlü ses sistemi, pasif giriş ve çift bölgeli otomatik klima kontrol sistemi yer alıyor.

2021 Jeep Grand Cherokee L Model Seçenekleri

Güvenlik konusunda, model, dur-kalk özellikli uyarlanabilir hız sabitleme ve kör nokta izleme sistemlerine sahiptir. Ayrıca aktif frenleme ve yaya / bisikletçi algılama özellikli tam hızda çarpışma uyarısı dahil olmak üzere çeşitli sürücü destek sistemleriyle donatılmıştır. Diğer güvenlik özellikleri arasında arka park yardımı, arka çapraz yol uyarısı ve şeritte kalma yardımlı şeritten ayrılma uyarısı bulunur.

2021 Jeep Grand Cherokee L Seçenek ve Özellikleri

Güç, 290 hp (216 kW / 294 PS) ve 348 Nm tork üreten 3.6 litrelik Pentastar V6 motor tarafından sağlanır. Sekiz ileri otomatik şanzımana ve standart bir arkadan çekiş sistemine bağlıdır. Dört tekerlekten çekiş isteğe bağlıdır ancak bu noktada fiyatlandırma hakkında bir bilgi yok.

Jeep Grand Cherokee L Seçenek ve Özellikleri

Jeep Grand Cherokee L Limited

Bu model diğerlerine göre oldukça dikkat çekici ve model daha klas bir ızgaraya, elektrikli bir bagaj kapağına ve otomatik uzun farlara sahip. Aracın LED sis farları mevcut ve uzaktan çalıştırma sistemi ile birleşiyorlar.

Limited, ilk iki sıraya elektrikli yolcu koltuğu ve ısıtmalı koltuklar olan Capri deri ekledikçe kabinde daha büyük değişiklikler meydana geliyor.  Diğer özellikler arasında ısıtmalı bir deri direksiyon simidi, otomatik kararan bir dikiz aynası ve bir ortam aydınlatma sistemi bulunur. Alıcılar ayrıca bir sürücü koltuğu hafıza sistemi, evrensel bir garaj kapısı açıcısı ve 115 voltluk bir elektrik prizi bulacaklar.

Grand Cherokee L Limited

Jeep Grand Cherokee L Overland

Eşsiz bir ön fasya, birinci sınıf LED aydınlatma birimleri ve panoramik bir açılır tavana sahiptir. Model ayrıca parlak krom vurgular, yağmur sensörlü silecekler, eller serbest elektrikli bagaj kapağı ve 20 inç alüminyum jantlara sahip.

İç mekan, önde ısıtma ve havalandırma sağlayan delikli Nappa deri koltuklarla yükseltildi. Ayrıca bir hidrolik direksiyon simidi, ahşap kaplama ve beş renkli bir ortam aydınlatma sistemi var. Öne çıkan özellikler arasında güç katlanan üçüncü sıra bank, GPS navigasyonu ve subwoofer’lı dokuz hoparlörlü Alpine ses sistemi yer alıyor.

Jeep Grand Cherokee

Overland, uyarlanabilir sönümleme özelliğine sahip bir havalı süspansiyona sahip olduğundan, yükseltmeler burada bitmiyor. Alıcılar ayrıca 357 hp (268 kW / 362 PS) ve 520 Nm torka sahip 5,7 litrelik HEMI V8’i de seçebilirler.

Jeep Grand Cherokee L Summit

Parlak siyah tavan ve platin krom vurgularla hafifçe revize edilmiş bir dış cepheye sahiptir. İçeride 12 yönlü güç ayarına sahip kapitone Nappa deri koltukların yanı sıra hafıza ve ısıtma, havalandırma ve masaj fonksiyonları da var. Diğer öne çıkan özellikler arasında dört bölgeli otomatik klima kontrol sistemi, ikinci sıra orta konsol ve GPS navigasyonlu daha büyük 25.65 cm bilgi-eğlence sistemi yer alıyor.

Jeep Grand Cherokee L Seçenek ve Özellikleri

Range-topper, uykulu sürücü algılama, trafik işareti tanıma, paralel / dikey park yardımı ve 360 ​​° çevre görüş kamerası gibi ek sürücü destek sistemleri ile birlikte gelir. Ancak asıl vurgu, “tüm hızlarda eller serbest sürüş” vaat eden Seviye 2 yarı otonom sürüş sistemi olan aktif sürüş yardımıdır.

İkinci El Jeep İlanları

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here