Mutlu Akü ile Yerli Üretim!

0
2048
Akümülatör

Son dönemdeki ekonomik zorluklar, hepimize yerli üretimin değerini öğretti. Ülkemizde üretilen, geliştirilen ve tüm dünyaya ihraç edilen gurur duyduğumuz bir hikaye de Mutlu Akü’den. 1945’ten beri tamamı bu topraklarda üretilen ve Türk mühendislerinin geliştirdiği yüksek teknoloji ürünü Mutlu aküler, tüm dünyada tercih ediliyor. Mutlu Akü logosu, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada kullanıcıya güven veriyor. Mutlu akü konusunda araştırma yapanlar için biz de Mutlu Akü hakkında bir kaç not paylaşmak istedik…

1. Mutlu Akü 1 Numara…

1945’ten beri , 74 yıldır, Türkiye’nin en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen ve en çok satan aküsü.

2. Tamamen Yerli Üretim!

Tamamı bu topraklarda üretilen, Türk mühendislerin geliştirdiği yüksek teknolojili ürünlerle sektörünün en değerli markası.

3. Çevreci Yaklaşımları Benimsiyor!

Mutlu Akü çevreye duyarlı bir anlayışla üretim yapıyor. Tüm ürünlerinde % 100’e yakın geri kazanıma sahip. Kütahya Gediz’de bulunan akü geri dönüşüm tesisinde, atık aküleri geri dönüştürerek hem çevrenin korunmasına hem de ekonomiye katkı sunmayı hedefliyor.

4. Akü Fabrikasında Su Arıtma Sistemi!

Mutlu Akü Tuzla-Tepeören fabrikası içerisinde yer alan su arıtma tesislerinde, üretimde kullanılan tüm atık sular geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale geliyor. Fabrikada yer alan akvaryumdaki balıklar arıtma tesisinden gelen suyun içerisinde yaşıyorlar 🙂

5. Ürün Garanti Sürecine Yatırım yapıyor!

Akü ve diğer oto parçaları için kapsamlı ve uzun süreli ve ulaşılabilir garanti desteği almak çok değerlidir. Mutlu Akü ürününün arkasında duran bir marka. Ürün garanti süreçlerini en doğru şekilde yönetiyor ve geniş bir ağda akü bakım hizmeti sunuyor. Mutlu Akü fiyat listesi için buraya tıklayın!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here