Mutlu Akü ve Euromaster ‘dan Kazandıran Kampanya!

0
11005

Mutlu Akü ve Euromaster işbirliğiyle avantajlı bir biçimde akünüzü yenileyebilirsiniz. Kış gelmeden akü yenileme ile yolda kalma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Akü kampanyasının detayları şöyle

Mutlu Akü ve Euromaster ‘dan Kazandıran Kampanya!

Mutlu Akü ve Euromaster ‘dan Kazandıran Kampanya!15 Kasım 2019 tarihine kadar aküsünü Euromaster’da Mutlu Akü ile yenileyenlere, 30 TL’lik Migros kartı anında hediye!

Siz de kampanyaya katılan size en yakın Euromaster’ı ziyaret edin, bu fırsatı kaçırmayın. Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için linke tıklayın.

Mutlu Akü ve Euromaster Kampanyasının Detayları

  • Kampanya, 15 Ekim – 15 Kasım 2019 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında; 1 adet MUTLU marka akü alımlarında 30 (otuz) TL’lik MIGROS alışveriş kartı (Money Club Pro Kart) hediye verilecektir.
  • Migros Money Club Pro Card içindeki bakiyelerin Migros, 5M Migros, Macrocenter Magazalarında ve Sanal Markette yapılacak alışverişlerde 01.10.2020 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.
  • Kampanya stoklarla sınırlı olup, stok adedi 500 (beş yüz) adet Migros Pro kart ile sınırlıdır.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here