MUTLU AKÜ’DEN 1 NUMARA AKÜ HATTI:  MUTLU AKÜ MOBIL SERVİS 0850 80 80 258 (AKÜ)

2
13995

Artık ‘Akü’ dendiğinde arayacağınız 1 Numara var! Akünüz mü bitti? Aracınızın elektriksel bir arızası mı var? Mutlu Akü Mobil Servis tüm marka ve model araçlarınızın sorunlarını hızlı ve güvenli bir şekilde bulunduğunuz yerde çözüyor.

Mutlu Akü Mobil Servis Nedir?

Mutlu Akü Mobil Servis, tüm marka ve model araçlarınız için, Türkiye’nin her yerinde 0850 80 80 258 (AKÜ) numarası ile bulunduğunuz yerde hizmet veriyor. Mutlu Akü’nün yaygın servis ağı ve tecrübeli kadrosu, tüm Türkiye’yi kapsayan Mutlu Akü Mobil Servis hizmeti ile, sınır kapıları da dâhil olmak üzere her yerde aracınızın elektriksel arızalarının çözümlenmesi ve akü değişimi gibi anlık ve hızlı çözümler sağlıyor. Böylece, yorulmadan ve güvenle yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Mutlu Akü Mobil Servis Nasıl Çalışır?

Mutlu Akü Mobil Servis,  0850 80 80 258 (AKÜ) Mobil Servis Çağrı Merkezi’ni arayarak ve hizmet talebi oluşturarak başlıyor.

Mutlu AküAracınızın aküsünün bitmesi veya aracınızda elektriksel arıza olması halinde, 0850 80 80 258 (AKÜ) Mobil Servis Çağrı Merkezi’ni arayarak hizmet talep etmeniz gerekiyor. İletişim bilgileriniz, yaşadığınız problem ve bulunduğunuz lokasyon gibi detaylı bilgiler, Mutlu Akü Çağrı Merkezi’ndeki müşteri temsilcisi tarafından, size en yakın Mobil Servis noktası ile paylaşılıyor. Mobil Servis en kısa sürede  sizinle iletişime geçerek hizmet detayı ve fiyat bilgisini paylaşıyor. Hizmet almayı kabul etmeniz halinde Mobil Servis, en kısa sürede aracınızın bulunduğu lokasyona gelerek, uzman ve güvenilir ekibi ile en hızlı çözümü sağlıyor.

Eğer aracınız çalışır durumdaysa, yetkili servisin hizmet noktasına bizzat kendiniz gelmek isterseniz Mutlu Akü Müşteri Hizmetleri’ni bu yönde bilgilendirebilirsiniz, bu durumda ihtiyaç duyduğunuz hizmeti, Mobil Servis hizmetini verecek Mutlu Akü yetkili servis noktasında da alabilirsiniz.

Mutlu Akü ile Yola Güvenle Devam Edin

Mutlu AküMutlu Akü Mobil Servis ile akü değişimi sağlandıktan veya aracınızın arızası giderildikten sonra Mutlu Akü Mobil Servis personeli, bu hizmeti aldığınıza dair bir Hizmet Formu dolduruyor ve sizden onayınızı alıyor. Ödemenizi ise, değişimin yapıldığı noktada sanal POS, kredi kartı ya da nakit seçeneklerinden herhangi birisiyle kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mobil servis tarafından yapılan incelemede akünün garanti şartlarını sağlaması durumunda, akü ücretsiz olarak değiştirilir*.

Mutlu Akü Mobil Servis ile yolda kalma endişesini taşımadan keyifle yolculuk yapabiliyorsunuz.

Unutmayın; Aracınız ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda, nerede olursanız olun, Mutlu Akü’nün tecrübeli kadrosu, hızlı çözümleriyle, 1 NUMARALI AKU HATTI-0850 80 80 258 (AKU) MOBIL SERVİS ile yanınızda.

*2 Yıl içerisinde gerçekleşen üretim kaynaklı arızalar ücretsiz olarak değiştirilir. Müşteriden sadece Mobil Servis Hizmet Bedeli alınır.

2 YORUMLAR

  1. Vallahi ben aldim menmunum 5 sene falan oldu hâlâ kullanıyorum ama artık kıştan önce değiştirebil sem çok iyi olacak parayı bulursam ilk işim mutlu aküden yenisini almak olacak insallah

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here