Mutlu Akü

Mutlu Akü, 32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi’nde Güven Veren Marka Ödülü’ne layık görüldü. Farklı sektörlerden iş dünyasının önde gelen isimlerinin buluştuğu gecede,  Mutlu Akü, Güven Veren Marka ödülünü aldı.

Türkiye’nin En Prestijli İş Zirvelerinden Biri: Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi

Bu yıl 32. kez düzenlenen Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi, Türkiye’nin önde gelen markalarını buluşturdu. Bilinçli tüketim alışkanlıklarının kazanılması ve iş insanlarının değişimi takip etmesi amacıyla düzenlenen ödül töreninde, tüketiciye güven veren, müşteri memnuniyetini başarıyla sağlayan firmalar ve iş insanları ödüllendirildi.

15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde düzenlenen törenle sahiplerini bulan ödüller, Lob’in Turkey (Leaders of Branding Intelligence Summit) organizasyonuyla sunuldu. Türkiye’den ve Dünya’dan önde gelen iş insanları, bürokratlar, diplomatlar, sivil toplum örgütü mensupları etkinlikte bir araya geldi.

İş Dünyasının Kalbi Tüketici Zirvesi’nde Attı

Çırağan Sarayı’nda yapılan ve ekonominin önde gelen simalarını buluşturan etkinlik, 2019 yılında “Dijital Ekonomi ve Bilişim Çağında Bilinçli Tüketici” konu başlığını ele aldı. Gün boyu, “Dünyada Dijitalleşme ve Elektronik Ticaret Gelişmeleri” ve “Sosyal Medya ve Tüketici” gibi başlıkların tartışıldığı paneller gerçekleştirildi.  Söyleşiler, ödül töreni öncesinde ilgiyle takip edildi. Gala organizasyonunda iş ve sanat dünyasının güven veren markaları ve insanları tek tek sahnede yerini alarak ödüllerine kavuştu. 32 yıldır kesintisiz süren Tüketici Zirvesi, katılımcı kurum ve kuruluşları katılım sertifikası ve 2019 Kalite Ödülü ile taçlandırdı.

Türkiye’nin Gururu Mutlu Akü

Mutlu Akü, 32. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde 2019 Lob’in Kalite Ödülleri kapsamında, Lob’in Turkey tüketici araştırması ile belirlenen 2019 Güven Veren Marka ödülünü almaya hak kazandı. Ödülü, şirketin Yurt İçi Satış ve Stratejik Pazarlama Direktörü Hakan Okur aldı. Okur, duydukları güven için öncelikle tüketicilere teşekkür ederken, markanın gücünü Türkiye’den aldığını vurguladı.

74 yıldır teknolojisi, Ar-Ge gücü ve kalitesi ile ülkemize değer katan Mutlu Akü, Türkiye’nin 1 numaralı akü markası olmanın onuruyla, tüketicilerin duyduğu güvene layık olduğunu gösterdi. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ve yenilikçi anlayışıyla sektörünün öncüsü olan Mutlu Akü, Güven Veren Marka ödülü ile bir kez daha sektöründe fark yarattı.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here