Yeni Volkswagen Caddy Fiyatları Belli Oldu!

0
884
Yeni Volkswagen Caddy

Yeni Volkswagen Caddy merakla beklenen fiyatlarını sonunda duyurdu. Yapılan açıklamaya göre segmentinin en pahalı arabası oldu. Laki segmentinin çok üstünde bir teknoloji ile geldiği için son derece iddialı bir konumda olacak. Modelin üstün teknolojileri say say bitmek bilmiyor. Yeni Caddy’nin iç tasarımında sunulan LED iç aydınlatmalar, AGR sertifikalı ergoComfort sürücü koltuğu modelin iddiasını sunar nitelikte. Harici 230V’luk cihazlar için güç kaynağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği araç içindeki konforu artıran başlıca özellikler olarak dikkat çekiyor. Caddy’nin beşinci neslinde sunulan bir diğer yeni özellik ise, daha iyi iklim kontrolü sağlayan ve aracın arka bölümüne kadar ulaşan yeni arka yolcu bölümü havalandırma kanalları olarak göze çarpıyor. Yeni direksiyon ve amortisör ayarı ile daha konforlu hale getirilmiş ön süspansiyon ve yeniden tasarlanan, Panhard rot ve helezon yayla güçlendirilmiş arka aks sayesinde, aracın salınımları sönümlenerek konforu ve yol tutuşu da artırıldı.

Yeni Caddy

Yeni Volkswagen Caddy Çok Güvenli!

Yeni Volkswagen Caddy çok güvenli oto sistemleri ile kullanıcılarına öz güven aşılıyor. Yeni sürüş destek sistemleri sayesinde yolculuğu daha güvenli ve konforlu hale getiren model oldukça başarılı. En baz donanımdan başlayarak standart olarak sunulan sürüş destek ve güvenlik sistemleri oldukça iddialı; Acil Çağrı Sistemi eCall, Şerit Takip Asistanı, Hız Sabitleyici, Elektronik Diferansiyel Kilidi EDL, Elektromekanik el freni ve Auto Hold, Sürücü ve yolcu için yan, perde ve orta hava yastıkları, Elektrikli çocuk kilidi, Sürüş esnasında ön kamera ve radar sayesinde tehlikeli durumlarda devreye giren acil frenleme özellikli ‘Front Assist’,, Şerit Değiştirme Asistanı “Side Assist” yer alıyor.

Yeni Caddy

Yeni Caddy Fiyat Listesi 2021!

Model oldukça iddialı olarak geliyor bu yüzden fiyatı da ona göre biraz tuzlu derecede. Yeni teknolojileri ve yeni tasarımıyla sınıfının en iddialı modeli olmayı sürdüren Yeni Caddy’nin ‘Impression’ modeli 224 bin 900 TL’den, ‘Life’ modeli 241 bin 900 TL’den, ‘Style’ donanım seviyesindeki modeli ise 279 bin 900 TL’den başlayan lansmana özel fiyatlarla satın alınabiliyor. Caddy’nin ‘Cargo’ versiyonu ise 172 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni Caddy ile birlikte ilk kez sunulmaya başlanan Panoramik Cam Tavan (opsiyonel) ise lansmana özel fiyat avantajıyla 15 bin TL yerine 10 bin TL’ye satışa sunulmakta.

2. El Otomobil İlanları İçin Tıklayın!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here