Ortadan Motorlu Milan Red Ortalığı Dağıtabilir!

0
3202
2019 model Red Milan

Red Milan haberleri mi arıyorsunuz? Avusturyalı otomobil markası seçenekleri içinde en dikkat çekicilerden biri olan Milan Otomotiv’in yeni modeli hakkında bir haber yaptık. 

Ortadan Motorlu Milan Red Ortalığı Dağıtabilir!

Avusturyalı bir otomobil markası var, otomobil tutukunları iyi bilir: Milan Automotive. Çok özel ve çok sporcu otomobiller üretmesiyle tanınan bu marka, gerçek bir Avusturya ruhuna sahip. Marka geçtiğimiz yalarda yeni bir model tanıttı. Otomotiv dünyasında hatta spor otomobil dünyasında ezberleri bozan bu aracın adı Red Milan. İşte Red Milan hakkında detaylar…

Otomobil üreticileri için emisyon değerleri bugün, hiç olmadığı kadar önemli. Diğer yandan ezber bozan modeller üretmek, tüketiciye kendi farklı ve ayrıcalıklı hissedeceği seçenekler sunmak ve tüm bunları yaparken de iyi görünmek gerek. Bazen aracın etiketindeki kısıtlamalar bu kadar geniş bakmaya engel olsa da spor otomobil üreticileri fiyat konusuna çok takılmıyor. 

Avusturyalı Milan Otomotiv’in son modeli Red Milan yorumları, bu aracın çok ama çok dominant bir seçenek olacağı yönünde. Peki, 2019 model Red Milan hakkında veriler nasıl?

7. Yırtıcı Kuş

Ön tasarımda gerçek bir yırtıcı kuş görüntüsü var. Devasa hava girişleri ve dörtlü egzoz çıkışı da önemli tasarım ayrıntıları. 

6. Yüksek Aerodinamizm

Aerodinamik verimliliği 1,7 olarak ölçülmüş.

5. Ölçüler Nasıl?

4,7 mm uzunluk, 1,2mm yükseklik de sınıfı için dikkat çekici. 

4. Karbonfiber Kaporta

Son model spor otomobillerin pek çoğunda gördüğümüz karbonfiber karoser Res Milan’da da var. 

3. Ortada Motor

Aracın motoru orta kısımda konumlanıyor. Bu ortadaki motor, 6,2 litrelik 4 turbo V8 motor ve 1325HP güce sahip. 1400 NM de tork üretiyor. 

2. Hızlanması nasıl?

Red Milan’ın maksimum hız verisi, 400km/s. Titanyum tekerlek poryaları, çift salıncalıklı süspansiyon sistemi de önemli detaylar. Tekerlek kamber ve kaster açıları da ayarlanabiliyor. 

1. Red Milan Kaç Para?

Sadece 99 adet üretilen Red Milan otomobiller 2020’de alıcılarına teslim edilecek. Red Milan’ın başlangıç fiyatı ise1,8 milyon Euro. 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here