Yeni Mercedes A Serisi ve Yeni Sedan

0
5016

Yeni Mercedes A Serisi nasılYeni Mercedes A Serisi sedan ne zaman Türkiye’ye gelecekYeni Mercedes A Serisi testi var mı… Bu soruların yanıtlarını zamanla arabam.com blog sayfasında bulabileceksiniz. Ama henüz sadece Çin pazarı için ve Çin’de üretilen 2019 model Mercedes A Serisi hakkında haberler şöyle…

Sedan araç modelleri içinde belki de en hayal model olan yeni A Serisi sedan hakkında yeni haber geldi…

Yeni Mercedes A Serisi ve Yeni Sedan

Geçtiğimiz ay, Çin otomobil pazarı hakkında bir haber yapmıştık. Bu pazarın nasıl büyüdüğünden ve sadece Çin pazarına özel üretilen hem de ciddi premium markalardan bahsetmiştik. Çin ekonomisinin kısa sürede geldiği bu nokta, gerçekten ilham verici. Onu iyi okuyup gereken yerlerde uyarlamak belki de bizim için de umut verici olabilir. Çin pazarına özel üretilen Mercedes A Serisi Long sedanın ardından marka, şimdi de 2019 Mercedes sedan tanıtımı yaptı. 

Çin pazarına özel Mercedes A Serisi Sedan modeli, gün ışığına çıktı. Çok etkileyici bir tasarım dili ve karakteristik Mercedes özellikleri ile oldukça merak uyandıran otomobil, şimdilik sadece Çin’de üretilecek ve sadece Çin’de satılacak. 

Sıfır km Mercedes fiyatları için buraya tıklayın!

Araca dair en önemli detay boyutlarla ilgili. Aracın boyutları, şimdiden merak konusu. Zira, zaden oldukça uzun olan bu otomobilin bir parça daha uzadığı söyleniyordu. Bakalım gerçek boyutlar nasıl? Yeni Mercedes A Serisi Sedan modelinin dingil mesafesi tam, 2729mm. Aracın toplam uzunluğu da 4549mm. Bagaj hacmi ise 420 litre. İç mekan özellikleri konusunda Mercedes A Serisinden ayrılmıyor. 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here