Tofaş, Sağlık Ekipmanı Üretecek!

1
48965
Tofaş Sağlık

Tofaş, KAP’a yaptığı açıklamaya göre Bursa fabrikasındaki üretimlerine ara verecek fakat Koronavirüs nedeniyle ürettiği sağlık ekipmanları operasyonuna devam edecek.

“Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19)  etkilerini azaltmaya yönelik alınan önlemler çerçevesinde, yurt dışından gerçekleşen tedarik ve teslimat süreçlerindeki aksamalar değerlendirilerek, 03 Nisan 2020 akşamı mesai bitiminden itibaren iki hafta süreyle ve 20 Nisan 2020 tarihine kadar Bursa fabrikamızda üretim faaliyetlerine ara verilmesi kararlaştırılmıştır.

Son dönemdeki gelişmeler nedeniyle alınan söz konusu kararın etkilerinin asgari seviyede tutulması amacıyla, üretime ara verilen süre içerisinde bazı periyodik bakım çalışmaları da mümkün ölçüde gerçekleştirilecektir. Şirketimizin İş Sürekliliği Planı ve çalışanlarımızın sağlığına yönelik tedbirler çerçevesinde, üretim dışında kalan operasyonlar ve son dönemde Koronavirüs ile mücadele kapsamında başlanan sağlık ekipmanları üretimi koşullar el verdiği sürece devam edecektir. Konuyla ilgili önemli gelişmeler yatırımcılarımızla ayrıca paylaşılacaktır.”

1 YORUM

 1. Sadace Para değil..
  Sadece servet değil..
  Sadece asalet değil ..
  Sadece milli/ulusal ruh değil..
  ….
  Beşi bir yerde gerdanlık gibisin, ülkemin boynunda..
  Gurur duyuyorum Koçunuzla, topunuzla…

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here