Suzuki V-Strom 250/ABS Başarılı Oldu!

0
5563
Suzuki V-Storm 2018

Suzuki V-Storm 2018 nasıl? V-Strom 250/ABS alınır mı? V-Storm motosiklet hakkında yorumlar nasıl? Peki, V-Strom 250/ABS teknik özellikleri nasıl?

Suzuki V-Strom 250/ABS Başarılı Oldu!

Suzuki markası, V-Strom 250/ABS modeli ile birlikte şehirli macera tutkunlarına seslendi. V-Storm projesi amacına ulaştı. Bir depo yakıt ile 500 km üzeri yol alan, heybetli yapısıyla şehir dışı hafif arazi şartlarını ve virajlı yolları keyifli hale getiren V-Storm 250/ABS, şimdiden pek çok motosiklet meraklısının hayallerini süslüyor.

V-Storm motosiklet için söylenecek en önemli şey, yüksek manevra kabiliyetiyle şehir içinde de kolaylık sağlıyor olması. Bu, bir motosiklet kullanıcısı için çok büyük bir artı.

V-Strom 250/ABS teknik özelliklerine baktığımızda güçlü yol tutuşu, esnek manevra kabiliyeti, kaliteli malzeme ve yakıt ekonomisi ana temalarına odaklanan bir mühendislik anlayışının sonuçlarını görüyoruz.

Kalite, güç ve verimlilik anlamında oldukça etkileyici bir ürün olan Suzuki V-Storm 2018 modeli, satışlara bakılırsa epey dikkat çekti. Bu da  rakiplere göz dağı veren iddiaya sebep olmuş olabilir.

V-Storm 250/ABS, standart karter koruması, 800 mm’lik sınıfının en alçak selesi ve 12V priz çıkışıyla her doğa ortamında sürücünün yanında oluyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here