Toyota Modelleri İçin Büyük İndirim Kapıda

0
1574
toyota fiyat listesi

Toyota, ülkemizde ve dünyada en çok satılan otomobil markasıdır. Pandemi şartlarında gelen kısıtlamaların etkisini neredeyse atmış olan Japon devi markadan indirim haberi duyuldu. Japon devi Toyota, 1 Mart itibarıyla bahar kampanyasını başlattı. Büyük indirim başta corolla olmak üzere tüm Toyota modelleri için geçerlidir.

Toyota Modelleri İçin Büyük İndirim

2021 yılının ilk çeyreğine hızlı bir giriş yapan Toyota, 1 Mart tarihinde başlayan kampanyası ile dikkat çekiyor.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, markanın bugüne kadar olan en cazip kampanyalarından birini daha hayata geçirdiklerini belirterek, “Marka olarak daha önce de müşterilerimiz yararına büyük ses getiren çok sayıda özel kampanya yapmıştık. Baharın gelişi ve herkesin morale ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz bu günlerde ‘Çılgın Bahar Kampanyası’ ile herkesin dilediği Toyota modeline kavuşmasını hedefliyoruz. Müşterilerimize; teknolojisi, donanımları, sürüş keyfi, ikinci el değeri ve çevreci özellikleriyle öne çıkan modellerimize sahip olmak için büyük bir fırsat sunuyoruz. Böylelikle daha çok kişi Toyota kalitesi ile buluşacak ve Toyota sevdalısı olacak” dedi.

toyota modelleri

FİLOLAR DA ÇEVRECEİ OTOMOBİLLERE YÖNELDİ

Ocak ayına rekor satışla başladıklarını, Şubat ayında da hedeflerine ulaştıklarını kaydeden Bozkurt, “Avrupa emisyon normlarına uygun koşulları taşıdığımız için Toyota olarak avantajlı konumdayız. Özellikle filolarını karbon ayak izini azaltmak amacıyla çevreci araçlarla değiştirmek isteyen kurumlardan büyük talepler alıyoruz. Şu an sadece filo için 28 bin adet sipariş almış durumdayız. Bu yıl CDV modelimiz olan Proace City’nin de ürün gamına katılmasıyla tüm segmentlerin yüzde 75’ine hitap ederken, hafif ticari araç pazarında iddiamızı daha da güçlü bir şekilde ortaya koyacağız. Tüm bu veriler ışığında bu yıl düşmesini beklediğimiz pazara rağmen Toyota olarak pazar payımızı artıracağımızı ve daha fazla araç satacağımızı öngörüyorum” şeklinde konuştu.

toyota modelleri

ÇILGIN KAMPANYA COROLLA VE DİĞER MODELLERİ KAPSIYOR

Şirketten yapılan açıklamaya göre, indirim avantajlarıyla dolu ve çok seçenekli ”Çılgın Bahar Kampanyası” ile Toyota Corolla Sedan modelleri peşin ödemelerde 181 bin 250 TL’den başlayan fiyatlar veya 12 aya kadar ‘0’ finansman oranıyla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında diğer Toyota modellerinde de indirimler yer alırken, Toyota plazalara gelenler onlarca “inanılmaz” sürpriz fiyat teklifleri de alabilecekler. Stoklarla sınırlı olan bu kampanyaya özel olarak tüm Toyota plazalar ilk hafta saat 20.00’a kadar açık olacak.

0 KM Toyota Fiyatları

Kaynak: Haber 7

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here