Skoda Superb Combi Türkiye’de!

0
5442

Skoda markası Superb modeli ile geçen sene çok konuşulmuştu. 2017’nin en sevilen modelleri arasında yer alan Skoda Superb, bu yıl da geniş ve konforlu bir sedan seçeneği olarak dikkat çekecek. Ama esas Skodayı gündeme taşıyacak olan onun amiral gemisi Superb değil. 2018, Skoda Superb Combi modelinin yılı olabilir. Peki, Skoda Superb Combi nasıl bir otomobil?

Skoda Superb Combi Türkiye’de!

StationWagon bir otomobil olarak tasarlanan araç, yakında Türkiye’de satışa çıkacak. Marka, Türkiye pazarından SW araçların eskiye oranla daha fazla ilgi görmesini baz alarak bu pazara girme kararı almış.

ikinci el StationWagon araç ilanlarına bakmak için hemen tıklayın! 

Skoda Superb Combi Hakkında

Öncelikle 2018 model Skoda marka otomobil olarak karşımıza çıkan Superb Combi modeli, kocaman bir StationWagon araç  arayanların keyifle seveceği bir tasarıma sahip. Skoda Superb modelinin yani sedan kasa aracın sw versiyonu aslında. Oldukça geniş bir iç hacim söz konusu. Kalabalık aileler, ailece sıklıkla şehir dışına çıkanlar için mükemmel bir seçenek.

İkinci el Skoda Superb ilanları için tıklayın! 

Skoda Superb Combi Fiyatı Nasıl?

Superb Combi fiyatı için iki farklı donanım seçeneğine bakmak gerek. Superb Combi Türkiye fiyatları iki farklı etiketle sunuluyor. Prestige donanım paketi ile sunulan araç için fiyatı 190 bin TL ve 248 bin TL etiketi var.

Superb Combi 1,6 litrelik TDi (120HP) seçeneğini tercih ederseniz bunun fiyatı: 190 bin TL’den başlıyor. Superb Combi 2,0 litrelik TDi (190 HP) tercih ederseniz bunun fiyatı da 248 bin TL’den başlıyor. Peki, Skoda Superb Combi 2018 modelinin özellikleri neler?

1. Station Wagon bir otomobil

Skoda Superb Combi

2. Skoda Superb Combi’nin bagaj hacmi 630 litre.

skoda-superb-combi

Arka koltuklar yatabiliyor ve bagaj alanı 1931 litre oluyor. Bagaj kapağı el değmeden açılıyor.

3. İç Mekan Konfor Odaklı

Skoda Superb Combi İçi

Geri görüş kamerası ve 8 inçlik multimedya ekranı standart pakette sunuluyor. Ayrıca elektrikli sürücü ve yolcu koltuğu var

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here