Oto Ekspertizi İndirimle Yaptırabilirsiniz!

0
1167

İkinci el araba almak, aracın söylendiği gibi çıkmaması ile başlayan pek çok riski göz almak demektir. Elbette sıfır km araç fiyatları herkes için erişilebilir değil. Ayrıca park yeri imkanları, vergiler ve diğer detaylar da düşünülünce bazen ikinci el bir araç almak çok daha avantajlı olabiliyor. Peki, ikinci el araba alma sürecinin önündeki risk bulutu nasıl dağıtılır?

İkinci el araba alırken TRAMER Sorgusu yaptırmak, aracı gündüz gözüyle görmek, test sürüşüne çıkmak ve kesinlikle oto ekspertiz yaptırmak gerekir. Bu adımların her biri, alacağınız araç hakkında daha fazla ve daha net bilgi sahibi olmanızı dolayısıyla aracın gerçek fiyatı ile ona sahip olmanızı sağlar. Başka bir deyişle, uygun fiyatlı ikinci el araba almak yani avantajlı bir biçimde araba almak şans işi değildir. Bu süreçte size şanslı hissettirecek şey; detaylı ve doğru bilgilerdir.

İkinci el araba alırken aracın gerçek ederini öğrenmek ve kandırılmamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. İlan verenin sunduğu bilgileri dikkatle okuyun.
  2. Araç için TRAMER Sorgusu yapın.
  3. Aracı gidip görün ve izin verilirse test sürüşü yapın.
  4. Aracı mutlaka ekspertize sokun. Ekspertiz raporuna göre karar verin.

Oto Ekspertizi İndirimle Yaptırabilirsiniz!

Araba alırken oto ekspertiz raporu yaptırmak önemli sorunları önlemek için gerekli. Peki, ekspertiz ücretleri nasıl ve her almak istediğiniz araç için ekspertiz yaptıracak olursanız bu iş epey pahalıya patlamaz mı?

İkinci elde araba alırken elbette her beğendiğiniz araba için ekspertiz yaptırmamalısınız. İnceleyip, TRAMER sorgusunu yaptırdığınız araçlar için ekspertiz yaptırmanız tavsiye edilir. Gelelim, oto ekspertiz fiyatlarına…

Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz ücretleri, raporu hazırlayan kurumlara göre değişiklik gösterse de belirli bir ortalamada seyreder. Ekspertizin kapsamı da fiyata etki eder. Uygun fiyatlı ekspertiz işlemleri için arabam.com üyelerine Otorapor ile yaptığı işbirliğinin indirim avantajını sunuyor.

arabam.com Üyelerine Özel Oto Ekspertiz İndiriminin Detayları

Sadece kaporta ve boya ekspertizi yaptırmak istiyorsanız, Bronz Paket tam size göre. Otorapor& arabam.com işbirliğiyle almak istediğiniz araç için kaprota ve boya ekspertizi yaptırabilirsiniz. arabam.com üyeleri için kaporta ve boya ekspertiz fiyatı 125 TL.

arabam.com ve Otorapor işbirliğiyle arabam.com üyelerine özel olarak sunulan Silver Paket ise genel ve detaylı bir ekspertiz raporu sunuyor. Kaporta ve boya ekspertizi, motor ekspertizi, mekanik ekspertizi, iç ekspertiz, dosya inceleme, dış ekspertiz, TRAMER sorgusu, 5664 sorgulama hizmetlerinin hepsi sadece 189TL.

Otorapor Ekspertiz paket içeriklerini ve indirimli fiyatları incelemek için kampanya sayfamızı inceleyebilir, üye olarak hemen indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Otorapor Hakkında

2007 yılında İstanbul’da kurulan ve hızla ülke geneline yayılan Otorapor, ikinci el araç alırken araçla ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenlere yardımcı olmayı amaçlıyor. Verdiği bilgilerin güvenilir olmasıyla kısa süre içinde tercih edilen bir oto rapor hizmet sağlayıcısı olmayı başaran marka, alanında uzman ustalar tarafından son teknoloji kullanılarak yapılan incelemelerle elde edilen veriler rapor isteyene yazılı olarak sunulur.  Otorapor, %100 Tarafsızlık Belgesi, TSE EN İSO 9001 Belgesi, İSO 14001 Belgesi ve oto ekspertiz alanında çok önemli bir belge olan Tarafsız Titiz Uzman Belgesi sahibidir.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here