İSO 500 Verilerine Göre Sektörünün En Büyük Sanayi Kuruluşu Mutlu Akü

0
9426
Mutlu Akü

Mutlu Akü, ülkemizin gurur duyacağı projelerden biri. Pek çok fakrlı alanda ödüller alan Mutlu Akü, geçtiğimiz günlerde sektörün en büyüğü olarak açıklandı. Detaylar şöyle…

İSO 500 Verilerine Göre Sektörünün En Büyük Sanayi Kuruluşu Mutlu Akü

Mutlu Akü, İstanbul Sanayi Odası’nın İSO 500 Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamalarında akü sektöründeki liderliğini sürdürdü. Mutlu Akü Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının açıklandığı İSO 500 listesinde 183. Sırada yer aldı ve sektöründe 1 Numara oldu.

Mutlu Akü, İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin sanayi devlerinin açıklandığı İSO 500 listesinde 183. sırada yer alarak sektörünün en büyük sanayi kuruluşu olduğunu bir kez daha gösterdi.

1968 yılında ilk yayınlandığı tarihten bugüne İstanbul Sanayi Odası’nın yayınlamış olduğu Türkiye’nin En Büyük Sanayi kuruluşları listesinde yer alan Mutlu Akü, akü sektöründe liderliğini ve Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olmayı sürdürdü.

Istanbul Sanayi Odası tarafından yayınlanan ve Türkiye ekonomisinin bir yansıması olarak nitelendirilen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu raporu firmaların, üretim hacmi, net satışları ve ihracat potansiyeli kriterleri göz önüne alınarak hazırlanıyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here