Çekiliş Zamanı: Türkiye’ye Yeni Gelen Motul Car Care Ürünleri Hediye

1
9600
arabam.com - Motul hediye

arabam.com ve Motul Türkiye iş birliğiyle, Türkiye’ye yeni gelen Motul Car Care Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri Serisi, arabam.com ve Motul Türkiye Instagram hesabı takipçilerine hediye ediliyor.

arabam.com Instagram hesabından 02 Eylül 2020 tarihinde yapılacak duyuru ile detayları açıklanacak yarışmada Motul Türkiye ve arabam.com Instagram hesabı takipçileri hediye kazanma şansı yakalayacak.

Yarışma Kuralları

Yarışma Süresi
 1. Yarışma, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 02.09.2020’de başlayacaktır.
 2. arabam.com Instagram hesabında 02.09.2020 tarihinde saat 17:00’da başlayıp, 07.09.2020 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada; arabam.com ve Motul Türkiye Instagram hesabını takip ederek, AutoClub yarışma postunun altına iki arkadaşını etiketleyen kullanıcılar arasından çekiliş ile belirlenecek 1 kişiye Motul Car Care Ürünleri hediye olarak verilecektir.
 3. Sonuçlar 8 Eylül 2020 Salı günü, gün içerisinde, arabam.com blog ve Instagram hesabı üzerinden açıklanacaktır.
 4. 07.09.2020 Çarşamba günü saat 23:59’dan sonra paylaşım yapanlar, yarışmaya katılmış sayılmazlar.
Katılım Koşulları
 1. Yarışmaya katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom ve Motul Türkiye resmi Instagram hesabı olan @motultr hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 2. Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 3. Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz.
 4. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 5. Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar.
 6. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
Diğer Koşullar
 1. Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
 2. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 3. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 4. Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez.
 5. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 6. Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir. Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar.
 7. arabam.com yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 8. Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 9. arabam.com, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
 10. arabam.com yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir.
 11. Yarışmanın tüm hakları arabam.com’da saklıdır.
 12. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here