Ducati Diavel 1260 Lamborghini

0
198

Ducati Diavel 1260 Lamborghini Ducati, Ducati Diavel 1260 Lamborghini motosikletini yaratmak için geçtiğimiz haftalarda Lamborghiniyle anlaşmaya vardı. İki markanın da otomotiv, motosiklet endüstrisinde sevilen ve arzu edilen markalar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Lamborghini ve Ducati premium araç sınıfında, üst sınıf müşterilere hizmet vermektedirler.

Ducati Diavel 1260 Lamborghini Amerika pazarı için 156 beygir, Avrupa pazarı için 157 beygir olarak üretilecektir. Ducati Divavel kalitesini ve rüştünü ispatlamış bir motosiklettir. Üzerinde ufak değişiklikler ile kullanıcılara heyecan katmayı sürdürecektir. Ducati Diavel 1260 Lamborghini’yi gerçekten belirleyen özellik, Lamborghini Sian FKP 307’nin (İtalyan şirketin ilk hibrit otomobili) görünümüne uyarlanmıştır. İki modelin boya renkleri ve jant yapıları birbirilerine benzerlik göstermektedir. Jant tasarımı ve renkleri Ducati Diavel 1260’ı ön plana çıkarmaktadır. Jant tasarımı şıklığı ve kaliteyi yansıttığını görmekteyiz. Ayrıca Ducati Diavel’in hava girişi karbon parçalardan oluşarak, Sian FKP’nin yapısına benzemektedir. Egzoz tasarımına ve kullanılan maddelere baktığımızda karbon parçalar dikkat çekmektedir. Altıgen çıkışlı yapısı ise Lamborghini’nin ayrıcalıklı tasarımından kopyalanmıştır. Keskin kuyruk yapısı ve görüntüsü bozulmak istenmediği için plakalık tekerlek sistemine bağlanmaktadır. Fren sistemi olarak Brembo markasıyla anlaşılmıştır ve Ducati Diavel 1260 Lamborghini’ye özel olarak yeni bir fren sistemi üretilmiştir. Ön tarafta çift disk, arka tarafta ise tek disk kullanılmuştır. Kırmızı renkli kaliperler, motosiklete farklı bir hava katmaktadır. Amerika pazar fiyatı 31.995$ olarak belirlenmiştir. Yine de bu fiyat Amerikadaki motosiklet piyasasının bile çok üzerindedir.

Ducati Diavel 1260 Lamborghini Ducati Diavel 1260 Lamborghini Ducati Diavel 1260 Lamborghini Ducati Diavel 1260 Lamborghini

İkinci El Motosiklet İlanları

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here