Lassa kış lastiklerinde peşin veya taksitli alışverişlerde 500 TL’ye 100 TL indirim

0
1268

Lassa kış lastiklerinde peşin veya taksitli alışverişlerde 500 TL’ye 100 TL indirim

 Brisa, güvenli bir sürüş için kış koşullarında daha iyi yol tutuşu ve daha kısa fren mesafesi sunan Lassa marka kış lastiklerinde indirim ve taksit kampanyası başlattı. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyada peşin fiyatına 8 taksit imkânı sunulurken, her 500 TL’lik alışveriş için 100 TL indirim uygulanıyor.

 

Kış koşullarında lastiklerin yeri tutuşu, ıslak zeminde sürüş emniyeti, çekiş gücü, kısa fren mesafesi gibi özellikleri can güvenliğiyle ilgili konulara doğrudan etki ediyor. Avrupa Lastik ve Kauçuk Üreticileri Derneği (ETRMA) verilerine göre; 90km hızla giderken ıslak yolda kış lastiğinin fren mesafesi yaz lastiğine göre %10 daha kısa (1 binek araç boyu), 50 km hızla giderken soğuk yol yüzeyinde kış lastiğinin fren mesafesi yaz lastiğine göre %18 daha kısa (2 binek araç boyu). Bu veriler de gösteriyor ki, 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda, kış lastiği kullanılması sürüş emniyeti açısından büyük öneme sahip.

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, kış lastiği almak isteyenlerin bütçesini rahatlatacak bir kampanya başlattı. 20 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Lassa kış lastiklerinde her 500 TL’lik alışverişe 100 TL indirim uygulanıyor. Lassa kış lastiklerinde Yapı Kredi Bankası kredi kartına 8 taksit avantajı sunuluyor.

Kış aylarının çok değişken hava koşulları, anında değişen yol koşullarına sebep olabiliyor.  Kuru ve soğuk bir gün, aniden yoğun yağmura ya da kara dönebiliyor. Hava koşullarındaki bu değişim, kuru zemini ıslak, kaygan bir zemine dönüştürebiliyor. Kış lastiklerinin de bütün bu değişken hava ve yol koşullarıyla mücadele edebilecek bir yapıda olması gerekiyor. Bugün satın alınan her 3 kış lastiğinden 1’i, kış lastiklerinde pazar lideri olan Brisa markalarına ait.

31 Aralık’a kadar devam edecek olan Brisa’nın kış lastikleri için başlattığı avantajlı kampanyadan faydalanmak için en yakın Lassa bayisine https://www.lassa.com.tr/bayi-bulucu adresi üzerinden ulaşılabilir.

 

Brisa hakkında:

Brisa’nın temelleri, Sabancı Holding ve ortaklarının girişimiyle 1974 yılında kurulan Lassa ile atılmıştır. Lastik sektöründe dünyada yaşanan gelişmelere paralel olarak; 1988 yılında Sabancı Topluluğu ile Dünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen ortaklık sonucunda, Brisa bugünkü adını almış ve 30 yılı geride bırakmıştır. Türkiye lastik pazarı lideridir.

1993 yılında ilk Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanan Brisa, 1996 yılında da iş mükemmelliği konusunda gösterdiği üstün performans sonucu Avrupa Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Türk şirketi olmuştur. Brisa Kocaeli Üretim tesisleri, 361.000 m2ye ulaşan kapalı alanıyla, dünyanın tek çatı altındaki en büyük lastik fabrikalarından biridir. Bu tesis, aynı zamanda, Bridgestone’un dünya üzerindeki en önemli üretim üslerinden biri olma özelliğini de taşımaktadır. Brisa, Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde sektörün ilk akıllı uygulamalarla donatılmış fabrikasını kurmuştur. Brisa’nın ürettiği Lassa markası, bugün 80’i aşkın ülkede 80 distribütörüyle faaliyet göstermekte, 610 tabelalı mağazası bulunmaktadır.

Türk ekonomisine olduğu kadar ülkenin toplumsal gelişimine de önem veren Brisa, sürdürülebilirlik faaliyetlerini çevresel, ekonomik ve toplumsal açıdan ele almaktadır. Biyoçeşitliliğe katkıda bulunduğu “Turnalar Hep Uçsun”, eğitime katkısını ortaya koyduğu “Brisa Mensupları Öğrenimi Destekleme Derneği”, trafikte emniyetli sürüşe katkı sağladığı “Lassa Yola Sağlam Çık” ve “Bridgestone #emniyetimiziçin2dakika”, ülkemizin tarım alanında gelişimine destek verdiği “Lassa ile Sevdamız Toprak Yarınlarımız Ortak” ve kültürel bir değer olan “Brisa Müze” ön plana çıkan projeleri arasındadır.

Brisa, Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestone lastik markaları, Bandag kaplama markası, ana markaları ile beraber Lastiğim, Otopratik ve Propratik hizmet noktaları, Lastik.com.tr internet satış sitesi, ticari araç filolarına yerinde bakım sağlayan Mobilfix mobil bakım servisi ve Profleet hizmet paketi, Probox mobil satış ve hizmet noktası ve Lastik Oteli lastik saklama hizmetiyle Türkiye ekonomisi ve gelişimine değer katma kararlılığındadır.

Lassa’dan Sağlam Kampanya

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here