Periyodik bakım Garaj’la çok kolay! arabam garaj ile yapacağınız periyodik bakımlar, aracınızın daha güvenli ve tasarruflu çalışmasına olanak sağlayarak size rahat bir sürüş imkanı sunuyor. Şimdi ise arabam garaj, sizler için Auto King ile mükemmel bir kampanyada buluşuyor. Auto King ve arabam garaj kampanyasında periyodik bakım tek fiyat! Sadece 3499 TL’ye periyodik bakım yaptırma şansını kaçırmayın! Son gün 31 Aralık, kampanyadan yararlanabilmek için hemen arabam garaj’a gelin!

arabam garaj Fırsatları İçin Uygulamayı İndirin!

arabam garaj’da Kaçırılmayacak Tek Fiyat: 3499 TL!

Aracınızın periyodik bakımını aksatmadığınızda motorunuz daha uzun ömürlü ve verimli çalışıyor. Bu yüzden periyodik bakımların zamanında yapılması oldukça önemli. arabam garaj ise bu noktada yardımınıza koşuyor. Periyodik bakımdan oto kuaföre kadar aracınız için pek çok hizmeti tek çatı altında sunan arabam.com, avantajlı bir kampanya ile sizleri karşılıyor. Auto King ile yapılan iş birliğiyle periyodik bakımlarınız sadece 3499 TL!

arabam garaj Periyodik Bakım Hizmetleri

Garaj periyodik bakım sürecinde fiyata dahil olan standart değişimler arasında birçok hizmet seçeneği bulunuyor. Bu kapsamda yağ filtresi değişimi, polen filtresi değişimi ve hava filtresi değişimi gibi pek çok parçanın kontrolü sağlanıyor. Bu filtrelerin düzenli olarak değiştirilmesi insan sağlığı açısından da oldukça önemli. İşçiliğin de bu kampanya fiyatına eklenmesiyle sizlere en avantajlı fiyat sunuluyor. Aynı zamanda Auto King ve arabam garaj’ın sunduğu tek fiyat 3499 TL kampanyasında motor yağı olarak alanında kendini kanıtlamış Castrol kullanılıyor. Bu sayede aracın motor performansının yükselmesi hedefleniyor. Fakat söylemek gerekir ki 5 litrenin üzerinde yağ kullanıldığında işlem, ek ücrete tabi tutuluyor.

Tüm bu bilgilerin dışında 3499 TL olan Garaj periyodik bakımında 28 ayrı noktada aracın kontrolleri sağlanıyor. Araç parçalarını denetleme aşamasında ise değişime ihtiyacı olan parçalar tespit edilip size, parça ve hizmet bedeli iletiliyor. Bu sayede aracınızın ihtiyacı ve isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz değişim kolayca yapılabiliyor.

Auto King ve Garaj Kampanyasını Kaçırmamak İçin Acele Edin!

Auto King ve arabam garaj’ın bu kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken çok basit! arabam.com uygulamasını indirerek sağ alt köşede bulunan “Garaj” sekmesine geçip indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede aracınıza uygun fiyatlı ve özenli hizmeti kolayca sağlayabilirsiniz. Garaj’a gelin ve fırsatları keşfetmeye başlayın!

arabam garaj’da Festival Başlıyor!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here