AutoClub Hijyen Paketi 3 Kişiye Hediyemiz

2
17994
yarisma

AutoClub Hijyen Paketi hediyeli yeni yarışmamız Instagram hesabımızda başladı. Yeni yarışmamızda, sorumuzu doğru bilen 3 kişiye AutoClub Hijyen Paketi hediyemiz.

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit:

 • Instagram hesabımızı takip edin.
 • Yarışma postumuzun altına 2 arkadaşınızı etiketleyerek doğru cevabı yarışma postunun altına yorum olarak yazın. Unutmayın, etiketlediğiniz arkadaşlarınızın bizi takip ediyor olması önemli!

Yarışmamız 10 Temmuz 2020 saat 19:30′da başlayarak 15 Temmuz saat 23:59‘da sona erecek. Hediyeyi kazanmak için acele edin!

Yarışma sorumuz: Aracının bilgilerini kaydederek değerinin değişimini anlık takip edebileceğin arabam.com özelliğinin adı nedir?

İpucu için hemen tıklayın

Yarışmamıza katılmak ve Instagram hesabımızı takip etmek için hemen tıklayın

Yarışma Kuralları

 1. Yarışma, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 10.07.2020’de başlayacaktır.
 2. arabam.com Instagram hesabında 10.07.2020 tarihinde saat 19:30’da başlayıp, 15.07.2020 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada; arabam.com Instagram hesabını takip ederek, AutoClub yarışma postunun altına iki arkadaşını etiketleyerek doğru cevabı yorum atan kullanıcılar arasından yarışmayı kazanan 3 kişiye AutoClub’tan ACT Plus Yıkama + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması hediye olarak verilecektir.
 3. Yarışma postunun altına etiketlenen arkadaşların arabam.com instagram hesabını takip etmesi gerekmektedir.
 4. Sonuçlar 16 Temmuz Perşembe günü, gün içerisinde, arabam.com blog ve Instagram hesabı üzerinden açıklanacaktır.
 5. 15.07.2020 Çarşamba günü saat 23:59’dan sonra paylaşım yapanlar, yarışmaya katılmış sayılmazlar.
 6. Yarışmaya katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 7. Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 8. Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz.
 9. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 10. Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar.
 11. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 12. Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
 13. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 14. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 15. Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez.
 16. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 17. Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir. Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar.
 18. arabam.com yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 19. Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 20. arabam.com, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
 21. arabam.com yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir.
 22. Yarışmanın tüm hakları arabam.com’da saklıdır.
 23. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

 

2 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here