Ford, Yeni Filtre Sistemiyle Kullanıcılarını Virüsten Koruyor

2
4861

Ford, MicronAir Protect kabin hava filtresi sayesinde kullanıcılarını virüsten koruyor.

Neredeyse her gün kullandığımız arabanın temiz olması hem sürücü için hem de yolcular için son derece önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle koronavirüs salgınından sonra araba temizliğine daha çok önem vermeye başladık. Amerika’nın en büyük otomobil firmalarından olan Ford bu süreçte kullanıcılarını virüsten korumak için MicronAir Protect kabin hava filtresini ürün gamına ekleyeceğini duyurdu. Bu sayede yolcularına sağlıklı ve konforlu bir yolculuk yaşatmayı amaçlıyor.

Düşük Maliyetli Etkili Önlem

Ford Avrupa Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Nigel Brackenbury, MicronAir Protect kabin hava filtresi için yaptığı açıklama şöyle, “Ford’un müşterilerine sunduğu yeni filtre sistemi, otomobilde seyahat eden herkesin sağlığının korunması için düşük maliyetli ama oldukça etkili bir önlem olacak” dedi.

En yeni ikinci el Ford ilanlarına bakmadan geçmeyin!

Sürücü ve Yolcuları Virüsten Koruyor

Freudenberg Filtrasyon uzmanları tarafında geliştirilen MicronAir Protect kabin hava filtresi, limonda bulunan sitrik asitten faydalanan bir sistemle insan saçının binde birinden daha küçük virüs, bakteri, toz ve partiküllerden sürücü ve yolcular korunacak. Bu sistem sayesinde Domuz Gribi (H1N1) ve HCov-229E gibi virüslere karşı kullanıcıları korumayı hedefliyor. Henüz mevcut şartlardan dolayı tam olarak test edilmese de koronavirüs salgınına karşı da etkili olması bekleniyor. Amerika’nın en büyük otomobil firmaları olan Ford tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgından, kullanıcılarını korumayı amaçlıyor.

MicronAir Protect kabin hava filtresin de bulunan özel aktif katmanı sayesinde virüs, alerjik polen ve tozlarının araç içerisine girmesini engelleyerek yüzde 99,9 etkisiz hale getiriyor. Sürücü ve yolcuları dışarıdan arabaya giren virüs, alerjik polen ve tozlardan koruyacak.

Ford Fiesta Turbo Otomatik Test Sürüş İzlenimleri

Koronavirüs ve Araç Temizliği

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs ve araç temizliği hakkında merak edilenleri yanıtlamıştık. Arabanızı koronavirüsten nasıl korursunuz ve iyi araç içi temizliği için nelere dikkat etmeli, sorularının yanıtlarını sizin için araştırmıştık. Detaylı bilgi için haberimizi okuyabilirsiniz.

Araç almayı düşünüyorsanız en yeni ikinci el otomotiv ilanlarına bakmadan geçmeyin. Eğer aracınızı satmayı düşünüyorsanız aracınızı arabam.com üzerinden ücretsiz ilan vererek hızlıca satabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ford’un covid 19’a karşı aldığı önlemlerin sonu gelmiyor. Yanılmıyorsam Abd’de polis araçlarına eklenen yeni bir donanım sayesinde arka kabine 56 dereceye kadar yükselen bir ısı paneli yerleştirildi ve bu sayede temizlik sırasında gözden kaçan noktalardaki bakteriler de bu yüksek ısıya karşı koyamayarak yok oluyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here