CX-3’ün Türkiye Prömiyeri İstanbul Autoshow’da Yapılacak

1
1333

Mazda, 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek, Türkiye’nin en büyük otomobil fuarı Auto Show 2015’de Yepyeni Mazda CX-3 modelinin Türkiye prömiyerine hazırlanıyor.

Los Angeles Otomobil Fuarında dünya çapında görücüye çıkan ve büyük ilgi gören Mazda CX-3, Mazda’nın ilk küçük SUV’si olma özelliğini taşıyor.SKYACTIV TEKNOLOJİSİ ve ”KODO – Hareketin Ruhu” tasarım dilini benimseyen yeni nesil Mazda modeli CX-3 ilk defa İstanbul Autoshow’da Türk otomobil severlerin beğenisine sunulacak.  KODO tasarımının en son ve en zengin tekrarı niteliğinde olan Yepyeni Mazda CX-3, MZD Connect ve tüm güvenlik özelliklerine sahip. Güç aktarım mekanizması olarak AWD, FWD, Benzin, Dizel, manüel ve otomatik vites seçenekleri içerisinde 1.5 motor, dizel, otomatik ve 4×4 seçeneklerine sahip versiyonu otomobil severler tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.Kompakt crossover Mazda CX-3, benzersiz ve şık Kodo tasarımı ile yenilikçi ve ödüllü SKYACTIV Teknolojisini, yaşam tarzınıza uyacak şekilde konfor ve kullanışlılık ile birleştiriyor. SKYACTIV Teknolojileri sayesinde, otomobilin olağanüstü performansından ödün vermeksizin yakıt verimliliği ve düşük emisyon değerleri sunuluyor. Yenilikçi MZD-Connect ile tüm müzik, telefon, uydu navigasyon ve otomobil ayarlarının kontrolü parmaklarınızın ucunda yer alıyor. 

 
Mazda CX-3’ün yanısıra  Mazda ustalığının ve teknik uzmanlığının en iyi öğelerine sahip gelişmiş teknoloji ve olağanüstü yakıt ekonomisi sunan sedan modelimiz Mazda6 2015 ve Mazda’nın SUV sınıfındaki beğenilen aracı Mazda CX-5 2015’de fuarda sergilenen diğer önemli modellerimiz olacak. Mazda3 ile beraber SKYACTIV TEKNOLOJİSİ ve KODO tasarımının potansiyelinden tam olarak yararlanan bütün yeni nesil modellerimiz, “sürüş keyfini” yeni bir seviyeye taşımayı amaçlıyor.
Mazda, Türkiye’de sergileyeceği modelleri Yepyeni Mazda CX-3, son teknolojiye sahip atletik sedanı  Mazda6 2015, SUV segmentinde fark yaratan modeli Mazda CX-5 2015 ve Mazda’nın en çok satan modeli Mazda3 ile Auto Show’da Japon mühendisliğinin eşsiz örneklerini sunacak.

1 YORUM

  1. sayın ilgililer türkiyedeki suv modellerin yüzde 99 unda sunrof yada açılır cam tavan var mazda cx3 de neden yok acaba güvenlik unsuru için mi yok o zaman ben güvenlik falan istemiyorum ama sunrof isrtiyorum yani ölsem bile istiyorum araban ın içinde hapisdeymişim gibi durmak istemiyorum o bakımdan sizlere sitem ediyorum eğer bundan sonraki modellerde sunrof olursa hemen de almayı düşünüyorum bilgi edinilmesini rica eder saygılar sunarım

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here