BMW’ye Özel Fırsatlar

0

Kosifler Oto, BMW marka otomobil almayı düşünenlere haziran ayında da birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.

BMW 5 Serisi için özel fırsatlar
MayFest’e özel donanım paketleriyle BMW 520i, 10,2′ 3D harita görünümlü Navigasyon Professional, 18′ hafif alaşım jantlar, soft-close özellikli kapılar, güneş korumalı arka camlar, otomatik bagaj kapağı, yüksek çözünürlüklü dijital gösterge ekranı, elektrikli hafızalı ön koltuklar, ConnectedDrive özellikleri ve metalik renk seçenekleri ile Kosifler Oto’da sizi bekliyor.

Ayrıca, Haziran ayı sonuna kadar BMW 5 Serisi 0,49’dan başlayan faiz oranları veya 3 yıl / 60.000 km BMW Service Inclusive Bakım Paketi ve 3. Yıl BMW Uzatılmış Garanti Paketi seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. (Üstelik 1 EUR= 3,14 TL sabit kur avantajından da faydalanabilirsiniz.)

BMW 320i için özel fırsatlar
MayFest’e özel donanım paketleriyle BMW 320i M Sport paket, 600 Watt gücünde,16 hoparlörlü Harman Kardon ses sistemi, 8.8′ 3D harita görünümlü Navigasyon Professional, Dakota deri döşeme, elektrikli hafızalı spor ön koltuklar, fren fonksiyonlu Cruise Control, Connected Drive özellikleri ve seriye özel metalik beyaz renk seçeneği ile Kosifler Oto’da sizi bekliyor.

Ayrıca, Haziran ayı sonuna kadar BMW 320i EfficientDynamics’e 0,89 faiz oranı veya 3 yıl / 60.000 km BMW Service Inclusive Bakım Paketi ve 3’üncü yıl BMW uzatılmış garanti paketi seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. (Üstelik 1 EUR= 3,14 TL sabit kur avantajından da faydalanabilirsiniz.)

BMW 1 Serisi için özel fırsatlar
Haziran ayı sonuna kadar BMW 1 Serisi’ne %0,49’dan başlayan faiz oranları veya 3 yıl / 60.000 km BMW Service Inclusive Bakım Paketi ve 3’üncü yıl BMW uzatılmış garanti paketi seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. (Üstelik 1 EUR= 3,14 TL sabit kur avantajından da faydalanabilirsiniz.)

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here