Aracım Güvende Projesi

0
518

Son yıllarda teknolojik gelişmelere paralel biçimde oto hırsızlık olaylarında da suç işleyen şahısların kullandıkları materyalleri bu bağlamda seçtikleri görülmektedir.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği tarafından hazırlanan Sosyal Proje kapsamında , içeriğinde vatandaşlarımızın otomobillerini güvende tutabilmeleri amacıyla “ ARACIM GÜVENDE” isimli sosyal proje hazırlanmıştır.
Hazırlanan bu sosyal proje kapsamında en sık rastlanılan Oto Hırsızlığı olayları incelenmiş, araçların en güvenli hale getirilmesi ile ilgili uyarılar, önlemler maddeler halinde sıralanmıştır.
 
(4) Aşama ile uygulanacak proje kapsamında , öncelikli olarak belirli ölçülerdeki afişler şehirde bulunan “ Bilboard, Toplu Taşıma Araçları( Otobüs-Minibüs-Metro-Tren) , Özel İşletmeler( galeriler, oto servisleri, restaurant vs.) de bulunan ilan panolarına asılmıştır.
Vatandaşlarımıza ulaşarak alacakları bu tedbirler sayesinde “oto hırsızlık” olaylarının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here